Wpis z mikrobloga

Dobra, nie przypuszczałem że to zrobię ale czas na pierwsze #rozdajo
Kupiłem dwa kody na dowolny film 2D w dowolnym Cinema City. I pewnie bym wykorzystał, gdyby nie to że nabyłem kody ważne do jutra (włącznie) [] a wszystko co chciałbym obejrzeć już mam zaliczone...

Dlatego ogłaszam wszem i wobec, że rozdam 2 kody - osobno losowane. Losowanie dzisiaj o 18 przez mirkorandom wśród plusujących. Sorry że tak krótko, ale gapa ze mnie ¯\_(ツ)_/¯

Proszę plusować z pomyślunkiem, szkoda żeby się zmarnowało. Mam nadzieję że nic nie spieprzę z mirkorandom, bo nigdy nie używałem ;)
Tradycyjnie - dyskryminacja zielonek.

Dodatkowo taguję #film #kino #cinemacity

Edit: na pocieszenie możecie rzucić jakimiś śmiesznymi obrazkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz enron - Dobra, nie przypuszczałem że to zrobię ale czas na pierwsze #rozdajo
Kupiłem...
źródło: comment_Y41izSK5xavdzSV0D8RiIhaUwyN3xP4q.jpg
  • 45
Dobra, zmiana zasad: udział biorą ci, którzy napiszą dlaczego chcą wygrać bilet :)
Jak nie będę umiał tego zrobić mirkorandomem to wylosuję jakąś kostką czy uj wie czym.

Wołam plusujących: @Orjion, @HyperX, @Pribadi, @Niewiemcojaturobie, @specjaltohu, @Jack_Strong, @rozowaswinia, @Artvr, @ruzowy_wonsz, @kicjow, @noboczemunie, @Davidian, @Anthhek, @enteroff, @jatutylkonachwilekrk, @r4falec, @Krosq, @ozzi91, @przemek1259, @Croudflup, @