Wpis z mikrobloga

Powraca świetna promocja "bilet komunikacji miejskiej za 1 zł w mPay". Płacąć poprzez apkę z wykorzystaniem płatności MasterPass, możecie obniżyć koszt biletu do symbolicznego 1 zł. Tym razem pula jest o wiele większa, ponieważ wynosi 100.000 sztuk. Akcja trwa do końca roku lub może się skończyć wcześniej. W poprzedniej akcji max cena biletu to 7 zł, tym razem 5 zł (w Białymstoku czy w Krakowie są takowe).

Promocja obowiązuje dla następujących miast/przewoźników: #bialystok, #czestochowa, #glogow, #gorzow Wielkopolski, #grudziadz, #inowroclaw, #jaslo, #kielce, #krakow, #krasnik, #kzkgop i #mzkp, #lublin, #lodz, #nysa, #ostroleka, #przemysl, #radom, #rzeszow, #sieradz, #stargard, #warszawa, #wkd, #wloclawek, #zdunska Wola. Poznań zrezygnował :D :D

Opis (z polskiego na nasze) u mnie na blogu lub w regulaminie (tylko pod krawatem).

#cebuladeals #promocja #komunikacjamiejska #bilety #okazja #aplikacje #mpay #masterpass #banki #bank
  • 26
@taktoto: oj przepraszam założyłam nie wiem czemu że Wawa, tu takie coś zrobili od tego roku. Ale warto zadzwonić do MZK i powiedzieć np że ma się nieprzewidziany wyjazd długoterminowy ;) może coś poradzą.
@taktoto: Promocją objęte są bilety jednorazowe lub czasowe do 90 minut i w cenie regularnej do 5,00 zł/ sztuka, których
szczegółowy wykaz wskazany został w Załączniku nr 1 do niniejszego Regulaminu (dalej „Bilety
Promocyjne”). Promocja polega na możliwości zakupu Biletów Promocyjnych po promocyjnej cenie 1 zł/
sztuka, zamiast po cenie regularnej, w przypadku, gdy zakup Biletu Promocyjnego zostanie dokonany za
pomocą portfela elektronicznego Masterpass w Aplikacji mPay