Wpis z mikrobloga

@bambur: łaszcz się przy nim każdym gownem nic nie jedzie z prawiej na równorzędnym ? Wychyl się jak #!$%@? by widział ze spojrzałeś. W piątek tydzień temu sam zdałem za pierwszym ;) będzie dobrze tylko uważaj na górkę bo coś mi się zdawało ze sprzęgło jest troszkę mniej czule nic w tych ze szkoły jazdy. Tak czy siak powodzenia !!!
@OrionFOTL
@Lordon póki co czekam w Wordzie już 22 min po czasie, delikatnie stres zjada. Jak widzę mordy tych egzaminatorów to aż mi się odechciewa :D
Na górce gazu wystarczy dobrze #!$%@? :D
@bambur: zawsze mi górka wychodziła to był pierwszy raz jak zleciałem ... gazu dowaliłem dużo ... ka godzinę po czasie wsiadłem Haha pamiętaj by pokazać wszystkie światła w aucie !
@bambur: No to dawaj szybko do urzędu bo do 16 są otwarte i czekaj na prawko ! Ja głupi dałem w poniedziałek zamiast odrazu w piątek i czekam Do dziś Haha ale liczę ze będzie szybciej niż w przyszły piątek ( ) i gratki !!!!! Witaj w klubie zdanych za 1 razem ;)
@bambur: oj to współczuje 280zl Hah ale się udało ;) to dawaj do urzędu by ci babka wpisała i już zamówiła (rzadko kiedy po to są kolejki) i leć opić !