Wpis z mikrobloga

@M_longer: Oho, widzę jakiś obrońca lego ( ͡º ͜ʖ͡º) Nie znam dokładnie numerów, jest taki samolot w City chyba co się składa z jakichś 5 elementów. Przody helikopterów z jednego profilowanego klocka. Wszystko takie bardziej wyprofilowane, wygładzone, zrobione pod konkretny model. Poza tym ten cały rak w postaci Ninjago, NexoKnights czy inne.
Kiedyś to byli czasy, nie to co teraz.
Oho, widzę jakiś obrońca lego ( ͡º ͜ʖ͡º)


@mayo: Taaa. Zajrzyj sobie pod #longerowemodele
Fan, ale nie fanatyk :P
Z projektowaniem zestawów to jest osobna historia. Ale jestem w stanie się zgodzić z tym, że przody samolotów to teraz trzy elementy (co jest nieco smutne, ale z drugiej strony nie wygląda tak źle). Ogólnie wszystko rozbija się o łatwość budowania (i odbudowania w razie, hmmm, twardego
Pobierz M_longer - > Oho, widzę jakiś obrońca lego ( ͡º ͜ʖ͡º)

@mayo: Taaa. Zajrzyj sobie p...
źródło: comment_w4sANUqCoxtzFiz82VXsqoSs4Ri9lmVN.jpg
@M_longer: Szukałem właśnie tego wpisu ( ) Może i nie mają mniej klocków. Przemawia przeze mnie nostalgia, podobają mi się stare zestawy, a te nowe są takie pozbawione duszy imo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ninjago, Nexo Knights, Agents to jest dokładnie to samo co Blacktron, Spyrius, Ice Planet


@M_longer: Nie umiem tego wyjaśnić, ale dla mnie to nie jest to samo. Nie wiem, może jestem za stary.¯\_(ツ)_/¯
@mayo: ja właśnie tez ubolewam, że teraz zestawy są takie "obłe" i jest dużo gotowych elementów, które nie będą pasować do niczego innego, kiedyś błotnik był cały zrobiony osobnych klocuszków, a teraz jeden element. Chciałbym kupować dla dzieciaka takie zestawy jak były za moich czasów ( ͡° ʖ̯ ͡°)