Wpis z mikrobloga

@SomeoneFromPoland: co ciekawe to jak oglądałem streamy Fakera to jak on strzela ShockBlasta to E jest użyte praktycznie w miejscu w którym stoi, zajebiście trudno tak wycelować.
Zresztą 98% moich SB leci w próżnię. Fajny jest ten myk u Jaycea W + zmiana na młotek zajebiste są te trzy szybkie auto-ataki z młotka, uwielbiam to ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Tasanga: @siadatajta: no niestety tylko LB
@FX_Zus mainuje Jayca, mainowalam Azira jak był w mecie. Uważam że to dość proste postacie tak samo jak Rumble który wydaje mi się prosty i przyjemny, ale Leesin i Gankplank przerastaja moje umiejętności :/
@FX_Zus chyba nidale, jayce, riven - pomimo tego że wrzucam ją do jednego wora z zedami, yasuo i leesinami - postaciami dla 10 letnich mangozjebów, to wiem, że co najmniej bardzo dobra gra, wymaga nieziemskiego timingu ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Nie zmienia to faktu, że w tej grze dobry decision making >>>>>>> mechanixy, możesz znać na pamięć wszystkie kombinacje, być wirtuozem combosów, ale bez tego pierwszego będziesz
@FX_Zus: Dla mnie lee, może dlatego, że mam #!$%@?ą klawiaturę i jest strasznie opóźnione combo, nie zrobie nigdy inseca na tej klawce.

Taliyah jeszcze, ale tylko moim skromnym zdaniem
@capybara_: ja nigdy z bronza nie wyjdę, nie łudzę się xD. Fakt strategia bardzo ważna ale jak zawodzą mechaniki to przegrywa się 1-1 na linii i CS-y nie wchodzą jak powinny.

@Un1337: Taliyah to jest kurka kosmos, to W żeby dobrze użyć z E to chyba trzeba być korończykiem pokroju BDD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Haraj: Jhin chyba jeden z trudniejszych ADC, na szczycie jeśli
@FX_Zus: katarina, kalista, jayce, yasuo, zed, elise -> wszystkie postaci, na ktorych zagralem min. 5 gier i dalej nie wiedzialem co sie dzieje dookola mnie XD
a co do Karmy to wcale nie jest trudna, a na worldsach gral nia chyba Gorilla i ostatecznie wygrali gierke, a on sie dawal lapac w dziwnych miejscach (jesli mnie pamiec nie myli) i mial slabe kda