Wpis z mikrobloga

@kinollos próbowałem jeździć afryką kolegi z kostkami i całkiem fajnie, niestety moja opona na szutrach zwłaszcza takich bardziej luźnych nie za bardzo dawała radę, afryczka mi uciekała :)
@debenek: @kinollos: Jak nie chcecie iść w szutry mocno, ale chcecie mieć możliwość zjechania i zdecydowanie lepsze możliwości w offie i nawet na asfalcie od fabrycznych, to gorąco polecam Anakee 2. Jestem zakochany w tej oponie :)
Debenek Ciebie nie ma na motomirko, więc nie widziałeś tego filmu z ostatniej soboty https://www.youtube.com/watch?v=u-rE7nusaCU mnie tam jest mało, ale robiłem tę samą trasę :) I tylko 10 gleb na 100km ;D
Oczywiście
@kasin: ja je kupię, ale już w następnym sezonie, bo wszyscy je chwalą. Nie wiem tylko czy ten już nie jest zamknięty, bo najwcześniej będę miał okazję pośmigać 28.10. Film oglądałem wczoraj. Duży wycisk dla was i maszyn, ale zdecydowanie za płasko i za dużo błota :) W następnym sezonie postaram się zorganizować jakiś wypad w teren po #beskidniski, to może uda się pojeździć razem w większej grupie. Rzucę tematem