Wpis z mikrobloga

#!$%@? nienawidzę życia, każda chwila, względnie szczęśliwa, wydaje się być jedną #!$%@?ą iluzją. Chcę umrzeć. Nie mam już po co żyć. To nie ogranicza się już do #gownowpis heheh #przegryw heheh. Czuję się bardzo zmęczony, mimo młodego wieku. Każde wyjście z bezpiecznego wyra wydaje się być niczym wyprawa na #!$%@? biegun. Swoje smutki topię pisząc wiersze które podobnie do tego wpisu nie zostaną przez nikogo przeczytane, a tym bardziej potraktowane na poważnie... #przemyslenia #feels #zycie
  • 7
Swoje smutki topię pisząc wiersze które podobnie do tego wpisu nie zostaną przez nikogo przeczytane, a tym bardziej potraktowane na poważnie

@Shadov95: no wpis to akurat pare osob przeczyta, ale troche przynudzasz to raczej wielu plusow nie bedzie :P
@Shadov95: o jaki, kurde, biedny Werter, wolnomyśliciel,Szopenhauer naszych czasów przybył nam tu nieść nam prawdę o świecie!
Szczęście to iluzja, świat jest zły, a na końcu czeka nas nicość i ciemność!
Dziękujemy panie @Shadov95 za ten kwiat przemyśleń i życzymy wzięcia dupy w troki i rychłego zakończenia jojczenia nad sobą z finałem w postaci ogólnego ogarnięcia się.