Wpis z mikrobloga

@lastro: Przecież to podstawy psychologii dla 4-klasisty. Jak mężczyzna ma słabe relacje z matką, jest jej pozbawiony to w dorosłym życiu jest takim bluszczem co to w każdej kolejnej się "#!$%@?" wszędzie chce z nią chodzić (sam już nie, musi być z nią) i szybko zaczyna się "otwierać" (a potem płacze że była zua bo nie doceniła że stulejek jej zaufał i powiedział jak moczył się nocami aż do liceum) xD
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@piotr-wojcieszek: widzę że nikt nie szanuje tu Twojej wybitnej znajomości psychologii, ani ukończenia tych czterech (lub więcej) klas w temacie.

A i wklejenie mema nie wygląda dla mnie zbyt emocjonalnie, ale nie osiągnąłem jeszcze tej czwartej klasy psychologii, więc pewnie dlatego.
Zakompleksiony niekochany przez matkę stulej


@piotr-wojcieszek: przy czymś takim rzekłbym że to bardzo chłodna reakcja, takie emocjonalne reakcje na meme dużo bardziej wskazują na problemy, a podejście "wy się pułtacie a ja jestem chłodny, chociaż wszyscy we wątku piszą że nie" wskazuje na oderwanie od rzeczywistości i brak umiejętności odczytywania komunikatów w internecie. Patrząc na to ile minusów łapiesz na głównej - możesz uważać się za zelota sprawy, albo może Ci
@Usmiech_Niebios: Ja zareagowałem tak żeby trochę wami potrząsnąć. Żebyście mogli skonfrontować się ze swoimi demonami.

Mimo aniołków, metafor o stulejach i 4 klas psychologii, które ktoś na górze ładnie podsumował.


Ładnie czyli "piotr z własnego doświadczenia pisze" albo "kiedy otwierasz klinikę"? Każdy głupi może tak napisać.