Wpis z mikrobloga

A ja #!$%@? mać narzekałem na rządy PO, krzywo patrzyłem na Tuska. To ja już wolę wchodzenie Szoguna na siedzenia i amber goldy niż tych zawszonych zazdrośników i 'nienawidzaczy'. Po takich rządach z kraju pozostanie truchło pełne emerytów, rencistów i debili sprzedanych za 500zł. Nic tylko najechać i zająć


#donaldwroc #bekazpisu #ehhhhhhhhhhhhh #polityka
  • 73
@Vigo_Von_Homburg_Deutschendorf: Jedyne co wyjdzie na dobre to to, że ci którzy nie byli pewni co do prawdziwego obrazu PiSu i głosowali na nich lub nie poszli, wreszcie przejrzą na oczy i polecą w następnych wyborach by nie popełnić tego samego błędu. I czy ja wiem czy za PO było tak #!$%@?, praktycznie teraz dopiero wychodzą wszystkie pozytywne aspekty ich inwestycji jak autostrady, drogi, rozpoczęte zza ich rządow. Na razie większość rzeczy
@LaLiLuLeLo: Ja nie mówię, że mają być dwie partie. Jestem jak najbardziej za pluralizmem politycznym, a dwie partie to takie słaby wybór. Tyle że faktem jest, żeśmy się do tego bajzlu przyczynili. Nie oceniam wyboru, mówimy o skutkach.

Zgoda co do oceny PO, w perspektywie (nie tylko rządów PiS, ale w ogóle) zrobili sporo dobrej roboty. Nie tylko inwestycje, ale i niezależność prokuratury, większe kompetencje samorządów, dobre rzeczy z punktu widzenia
Ja uważam że każda partia ma swoje minusy i plusy. Po nie zniosę bo rozwaliło gospodarkę na rzecz szkopow. PiS powoli dąży do swoich celów ale po i kod dzielnie robi ze wszystkiego gównoburze.