Wpis z mikrobloga

Serdecznie nie pozdrawiam #!$%@?, która w nocy z soboty na niedzielę #!$%@?ła mi się na maskę dupą w #!$%@? wiadomo jakim celu zostawiając niewyklepywalne wgnioty. Auto mam od niecałych dwóch tygodni. xD
#!$%@? Teofilów... (,)

Jak ktoś widział dzisiaj na np. fejsie jakieś słit focie #!$%@? na masce BMW E87 z nocy to dajcie namiar. ()

#lodz #motoryzacja
Pobierz ReY1990 - Serdecznie nie pozdrawiam #!$%@?, która w nocy z soboty na niedzielę #!$%@?...
źródło: comment_BE7G4ASmU7dgur8nYyieCFfsPSU4gqZS.jpg
  • 28
@JJOkocza: @BajerOp: Problem jest w położeniu wgnieceń bo są tuż nad wzmocnieniem maski, nawet bez wygłuszenia nie ma za bardzo jak tam dotrzeć. Policjant radził mi zgłosić się z tym do detailingu ale i tak nie zrobią już idealnie... Jak zmienię to #!$%@? osiedle to może zastanowię się nad nową maską, a póki co będę jeździł tak. Mniej będzie szkoda przy ewentualnej kolejnej takiej akcji... :)

@nietopies: Mam nadzieję,
@szalony_oguras: Nic nie ma, a parkuję na tyłach 4 sklepów i apteki, już pytałem wcześniej, jak mi przerysowali poprzednie auto i nic się nie zmieniło w tym temacie. Innych zgłoszeń ani świadków oczywiście też nie ma, żeby sprawdzić czy ktoś podejrzany się nie kręcił z konkretnego kierunku aby ogarnąć sąsiednie monitoringi... Po prostu miałem pecha i będę starał się parkować w innym miejscu choć teraz to i tak już nic nie
@Blaskun: Próbowałem przyssawką na telefon xD największe wyskoczyło ale mniejsze bardziej chamskie wgniotki po bokach zostały, zobaczymy co mi blacharz powie. :) Samemu nie będę tego już męczył bo jeszcze pogorszę. Ale dzięki za radę xD
@ReY1990 sproboj u kogos kto zajmuje sie pdr, nie zwyklego blacharza bo on ci powie ze tylko spoter, szpachla i malowanie. Spece od bezinwazyjnego wyciagania potrafia zdzialac wiele ale najgorzej jest wlasnie gdy sa wzmocnienia.
@heater: Dobrze, że silnik mniej babski wybrałem (120i) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To tym gorzej dla kretyna, że jakiejś statystycznej lasce niszczy auto... Jakby same tego już nie robiły przypadkiem. xD

@zjednoczony_uklad_kostny: Przeparkowane zaraz po oględzinach i rozmowie z mundurowym. Osiedle zmieniam zaraz po Nowym Roku, straszna #!$%@? bo nowsze i fajniejsze auta obok, a uwzięli się na mnie... (,)