Wpis z mikrobloga

Mały protip przy okazji wyjścia #elex, bo już musiałem czarnolisto poszerzyć:
- Jeżeli ktoś hejtuje w tym tagu i dodaje bez powodu #gothic (żeby wołać więcej osób) to jest trollem i robi gównoburzę, więc nie odpisujcie merytorycznie bo tylko tracicie swój czas.
- Jeżeli ktoś przy okazji porównuje Gothica do innych starych crpg to prawdopodobnie cel jest jak wyżej. Było to przerabiane #!$%@? trzy tryliardy razy na wszystkie sposoby.
- Wystarczy też popatrzeć czy ktoś postuje coś wartościowego pod innymi tagami z grami, czy to tylko trolling.

Polecam czekać na pierwsze patche do Elexa (nawet jak pożyczacie z Zatoki), bo słyszałem że jest zabugowany jak G3. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nawet jako fan PB, wstrzymam się te parę dni, bo i tak się jakoś specjalnie nie jaram.
  • 10
@Hatespinner: szukałem jakieś rpg, żeby pograć bo skyrim ograny, wiedźmin też. No ale ten elex mechaniką wygląda jak by wyszedł w 2007 roku a nie 2017 . Ten interfejs i ten system walki to jakieś dno. Wiem, że skyrim też miał ciulowy interfejs ale zaraz było milion modów. A nie bardzo wiem czy mogą jakoś poprawić ten system walki, żeby nie był taki "sztuczny"
@Marmite: No ja to zrobiłem dla ogólnego info xD Ale są tacy, co to robią z bardzo prozaicznego powodu - bo samym #elex nie zawołają dostateczną ilość osób a jak wiadomo, jak nie masz co powiedzieć to trzeba drzeć mordę gdzie się da. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@samuraj24: To jest gra z silnikiem podobnym do innych gier PB. Jednym sie bedzie podobac, innym nie. Mnie na przyklad mecza casualowe gry TPP typu nowe Tomb Raidery, czy inne konsolowe porty. Walka w Skyrimie tez zreszta szalu nie robila ani troche.

Zreszta nie mowie tez ze Elex bedzie dobry. Jest moim zdaniem za drogi i pewnie bedzie pelno bugow na wyjsciu. Ale zanim nie zobaczy sie pelnoprawnych recenzji po wyjsciu,
Polecam czekać na pierwsze patche do Elexa (nawet jak pożyczacie z Zatoki), bo słyszałem że jest zabugowany jak G3.


@Hatespinner: Nie jest. Gdyby był, mało kto mógłby w niego grać. Z tego co widziałem błędy są na poziomie G1.

Ten interfejs i ten system walki to jakieś dno. Wiem, że skyrim też miał ciulowy interfejs ale zaraz było milion modów. A nie bardzo wiem czy mogą jakoś poprawić ten system walki,
Nie jest. Gdyby był, mało kto mógłby w niego grać.


@bh933901: Podobno jak robisz jakiegos potiona to wywala cię do windowsa. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może to zapatchowali przed releasem, ale G3 miał właśnie takie bugi. Pomijam kwestię optymalizacji calkowicie.
@Hatespinner: Optymalizacja ponoć dobra. Zresztą, już Risen 3 działał dobrze, a to ten sam silnik. Nawet na moim laptoku działał i wyglądał bardzo dobrze i była to najładniejsza gra, jaką na nim odpaliłem.