Wpis z mikrobloga

@MaddoxX1911:

In October 2009, Finney announced in an essay on the blog Less Wrong that he had been diagnosed with amyotrophic lateral sclerosis (ALS) in August 2009.

Hal Finney died in Phoenix August 28, 2014 and was cryopreserved by the Alcor Life Extension Foundation.
@m00n: domysły? Przecież takie jest pytanie, dlaczego nie sprzedaje i odpowiedzi. Ludzie sobie wbili nie wiedzieć czemu że tylko kiedy jego jeden komp kopał to są jego portfele. Nagle jak inni górnicy doszli to on przestał kopać.

Przecież on się boi. Od samego początku dbał o anonimowość, stronę bitcoin.org założył przez annonymus. Ukrył się dokładnie w momencie kiedy FBI chciało z nim rozmawiać...
@m00n: Nie twierdzę że żyje. W temacie twierdzicie że nie sprzedaje.
Świadomość zbiorowa? Zdecentralizowana? O czym ty człowieku mówisz? Przecież to kretyńskie wymysły gównowiedzący typu onet itp. Niepoparte żadnymi dowodami. Jest wręcz przeciwnie. Wszystko wskazuje że jest to jedna osoba... Przestań szerzyć takie brednie. Satoshi opublikował tysiące postów itp. Masa tekstu, która zostały przeanalizowane przez deep learning pod kątem używanych słów, składni i innych cech. Jest to z pewnością jedną osoba.
@escabor: Gościu ale masz ból dupy o nic, nie wiem nawet po wdaje się w ten niezdrowy flejm. Nie wiesz NIC na ten temat tak jak ja, możesz się domyślać spekulować a i tak się tego nie dowiesz nigdy więc po co się spinasz zarówno moja wersja jak i twoja jest tak samo prawdopodobna. Słyszałeś o cypherpunkach? Równie dobrze mogłyby być to 2,4,8 osób gdzie każda z nich ma jedną część
@m00n: domysły? Podałem ci pełno argumentów. buahahaha, poddaje się, nie ma sensu tak idiotyczna rozmowa jak nic do ciebie nie dociera... ( ͡º ͜ʖ͡º)

Net był stworzony przez wojsko usa w celu stworzenia sieci komunikacji, której nie będzie się dało zniszczyć w razie wojny. Następnie wojsko stworzyło TOR aby nie można było wyśledzić ich komunikacji, oraz utrzymywać wszystkie dane na wielu komputerach a nie jednym. Teraz
Pobierz e.....r - @m00n: domysły? Podałem ci pełno argumentów. buahahaha, poddaje się, nie ma...
źródło: comment_EgKg22jxLk4l4gyiOIwXSg9N4CLXPGpk.jpg