Wpis z mikrobloga

@Irevall: Ah.. po co w sumie ja dyskutuje z dziećmi.. jak virtusi wygrywają to wszyscy osrani, jak przegrywają wszyscy po nich jeżdzą jak po gównie. To fani się ośmieszają i dla mnie tacy ludzie to ameby, ale chyba jestem jakiś inny.
13 latkowie

@Trusky92: Skąd Wy, nie eksperci, bierzecie to wszystko? Podzielisz się danymi z metryczki ludzi, którzy komentują posty Taza? Gdzie można to znaleźć, nie mam fejsika, to nie jestem bardzo zaznajomiona. Pomożesz? (ʘʘ)
No i sorki, ale jeśli ktoś się tak bardzo załamuje i przejmuje opinią nastolatków w internecie, to powinien z tego internetu zniknąć i/lub zaczerpnąć porady psychologicznej, bo chyba nie jest najlepiej z jego
@Trusky92: w żaden sposób nie popieram ciśnięcia po VP w każdym poście, dziwi mnie po prostu zdziwienie TaZa, jak dzieje się to głównie z tego powodu jak bardzo cocky są po zwycięstwach i jak źle znoszą gorsze okresy. ;p
@Irevall: Jak dla mnie to nie podlega dyskusji sprawa, że powinni mieć psychologa. Posty Taza są czasami zbyt odważne, zbyt wielka pewność siebie, a potem spadki formy. Nie wiem dlaczego nie chcą pracować jak profesjonalne drużyny, które korzystają z porad psychologów, skoro to ich praca z bardzo poważnym dochodem.
Rodzice powinni Cię lepiej wychować :)

@Trusky92: Ech, czyli jeszcze ciśnienie nie zeszło, nadal żyłka pulsuje niezłomnie, skoro zaczynasz jechać po moich rodzicach. To dawaj, jeszcze, mocniej, lepiej, szybciej.
@ju_q: Wskaż mi proszę, gdzie uraziłem twoich rodziców? Twoje teksty o penisku, orgaźmie i pulsujących żyłkach pokazują, że gdzieś Oni popełnili błąd. Z pełnym poszanowaniem twoich rodziców. Byle różowa nie wytrąci mnie z równowagi.
Byle różowa

@Trusky92: Dobrze, jeszcze, jeszcze, już prawie! Jeszcze odrobinkę i będzie po wszystkim, dawaj.


To gdzie można znaleźć te dane statystyczne, którymi się posługujesz? Czemu nie odpowiesz na poważne pytanie?
wystalkować

@Trusky92: Że co? Przecież sam tu podawałeś swoje dane. Co Ty pieprzysz? Jeśli ktoś poda swoje dane, a ktoś inny je przeczyta, to to jest stalking?

Widzisz ja pisząc zaimek z wielkiej litery, okazuję w ten sposób szacunek do drugiej osoby.

@Trusky92: Taaak...
To tak nie działa. "Jesteś nikim, Ty #!$%@?" = szacunek, wg Ciebie? Nope. Nie. To tak nie działa.
;D

dziwisz się, że kąsa

@Trusky92: Niby