Wpis z mikrobloga

A może by tak... Przestać spinać się o klocki?
Skoro nie umiemy żyć na jednym serwerze, niech będą dwa:
Jeden n1cka, gdzie będziemy obrywać w losowych momentach asteroidami, zasuwać na xrayu bez żadnych granic na mapach i napieprzać w co i kogo popadnie i drugi, Kotyego i Orniego, z działkami, bez pvp i tak dalej.
Jedni chcą destrukcji, drudzy nudnej według mnie rozgrywki.
Ale nie #!$%@? o "złamanych przyjaźniach" czy "obrażaniu kobiet" lub "czyjejś choroby".
To jest Internet.
Co ważniejsze, tu jest Wykop.
Przetrwają Ci, co umieją mieć bardziej #!$%@? od drugich.
Dorośnijmy wszyscy #!$%@? i grajmy, bo pierwszy raz widzę taką srogą wewnętrzną afere.
Piss joł, taguje bo ważne, miłej nocnej.
#mirkocraft
  • 21
@papier96 bo umieliśmy grać. INTEL przyszedł na Mirkocraft z podświadomą nadzieją, że wykujemy wszystkie zasady i podziały #!$%@?ąc się do ostatniego diamentu. No a podzielił nas "tryb" gry.
@papier96 prawda. To że jesteśmy kółkiem wzajemnej adoracji jestem w stanie przyjąć do wiadomości, ale to dlatego, że pasuje nam gra razem. U n1cka było inaczej dlatego, że mieliśmy dużą wolność, inby były śmieszne, a nie przykre no i jakoś się w ten sposób grało.
@FLAC takie życie, lol. Jakby na wszystkich serwerach z podobnym trybem tak nie było. Masz granice (często z czerwonej wełny) a przy niej koksy.
Obwiniaj administracje za to, że wymyśla durne granice i nie ma teleportu w losowe miejsce na mapie.
U n1cka po czymś takim zwykle się itemy oddawało.
@F4eddy: wszystko by rozwiązał plugi pvp ale jak widać administracja niedorobiona bo zbyt ciężko go im wprowadzić

#!$%@? by się #!$%@? a reszta miałaby spokój, co w tym takiego trudnego xD
chyba że chodzi o to, że #!$%@? są zbyt miękcy do #!$%@? siebie i muszą lać rolników i budowniczych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
taki szkolny łobuz co to 5 na jednego skacze
@F4eddy: itemki nie powinn być oddawane, wtedy jedna z dwóch grup #!$%@? szybko by zbankrutowała i przeszła na non-pvp i już by nie było się z kim #!$%@?ć i byłby pokój ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@FLAC idk. Ja tu tylko buduje xd
Tak czy inaczej będę grać u n1cka jak pewnie większość zbanowanych xD
Ja rozumiem, że obracanie w pył kogoś 3-miesięcznej pracy jest niemiłe ale skoro do tego doszło to pomysł w 1 fazie był nietrafiony.
@F4eddy: serwer wystartował zbyt szybko

miałby być wszystkie zabezpieczenia od początku, anty-x-rej, plugin-pvp i byłoby git

a jako że serwer wystartował bez tego, to zrobił się brak balansu od początku i takie są skutki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@FLAC tak czy inaczej by tak było. Gdy Ty byś budował sobie domek w zgodzie z feng shui ktoś #!$%@?łby drugi stack diamentów ze swojej lepianki.
Grunt to mieć #!$%@? i wgnieść typa w chodnik jak tak bardzo Cię #!$%@?.
wgnieść typa w chodnik jak tak bardzo Cię #!$%@?


@F4eddy: no właśnie jak ja sobie spokojnie budowałem i nikogo nie #!$%@?łem to i tak jakiś ulep się musiał #!$%@?ć xD

dlatego tak bardzo się boją pluginu anty-pvp bo by się okazało że oprócz 4 graczy nikt inny nie ma ochoty się bić i sens gry koksów by prysł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@F4eddy: to, że takie gówniane zasady były na serwerze u N1cka gdzie sobie stworzyliście kółko wzajemnej adoracji nie znaczy, że możecie je przenieść na ten serwer i wszyscy będą klaskać uszami. Wszystko wam nie pasuje bo koniecznie chcecie by było tak jak tam, a wszystko inne jest na nie, hurr durr rewolucja, Zielski wyjmuje kilof i #!$%@? losowe budynki albo sra skrzynkami na spawnie.
Co by nie było administracja też bez
@FuczaQ: Coś napiszę FuczaQ z całym poszanowaniem dla Ciebie. Już nie chodzi mi o słuszność jakichkolwiek zasad, bo każdy ma inny system wartości, ale tak w zasadzie niczym nie różnisz się od osób, które niby próbujesz zwalczać. Ciągle słychać od Ciebie tylko : "gówniani ludzie", "gnoje", "debile", "hurr durr". Taki sam jad, robisz to samo co oni tylko posiłkujesz się aparatem administracyjnym ( ͡° ͜ʖ ͡°).

U
@achtunki: jasne, że to robię chyba na tym polega kręcenie inby. Sam bym nie zaczął, ale skoro wszyscy walą się pałami po twarzach to czemu nie dołączyć? A że stoję po lepszej stronie barykady... coż ( ͡° ͜ʖ ͡°)