Wpis z mikrobloga

@Vader-Poland ja jak takie coś widze to w sumie sie ciesze, szczególnie jak widze kogoś na jakimś 'ścigu' w adidasach, hawajskich spodenkach I koszulce. Selekcja naturalna bardzo mocno. Nie wiem jak można wydac kilka tysiecy na moto a nie można wydać kilka set zlotych na kurtke Bo spodnie wiadomo, dobry jeans ochroni lepiej niż spodnie motocyklowe za kilka tysiecy, no I bardzo ważne są buty, kiedyś lekarz mi powiedział że gdyby nie
@xDyzio @Vader-Poland : Co do butów racja, ja ostatnio miałem szlif na lewym boku przez wymuszenie pierwszeństwa, kostka pęknięta, nie przemieszczona. Buty grube skórzane z ochraniaczem na boku, 4 tygodnie po wypadku, jak źle postawię nogę to zaboli, ale już prawie nie kuluje, noga w ortezie. Podnóżek się złamał, cała masa motocykla (~240kg) na nodze. Jak latem było gorąco to czasem zdarzyło mi się jeździć w wyższych adidasach, po tym doświadczeniu, już
ja jak takie coś widze to w sumie sie ciesze


@xDyzio: stary, serio? Rozumiem nie zgadzać się, potępiać, pouczać itp. ale sie #!$%@? cieszyć jak ktoś #!$%@? na moto i se krzywde zrobi?