Wpis z mikrobloga

-----------------------------------------------------------------------------
SONOFF 10A Smart Home WiFi Remote Timing Switch - NORMAL WHITE
-----------------------------------------------------------------------------

LINK: SONOFF 10A Smart Home WiFi Remote Timing Switch - NORMAL WHITE
CENA W DNIU ZAKUPU: 4,16 USD

DATA ZAMÓWIENIA: 2017-10-11
DATA OTRZYMANIA: 2017-10-24

OCENA: ★★★★★★★★★★

OPIS:
Wcześniej zamawiałem na #banggood i mimo, że były opisane na stronie jako wersje 10A przychodziły mi 16A, tutaj jest zgodnie z opisem 10A. Do tego zapakowane w inne pudełko i jakość obudowy odczuwalnie lepsza, ładniej spasowane i chyba cięższe.

#itemyzchin #majsterkowanie #sonoff #supla
Pobierz
źródło: comment_H5KS7Cx9rpAZUBpBEgrqHb6LHzeduaK1.jpg
  • 9
@barbapapa: Rozumiem, że sterujesz tymi sterownikami poprzez wifi, tak?
Jest do tego jakaś aplikacja, która ogarnia wszystkie sterowniki, które posiadasz i po prostu wybierasz którego chcesz użyć? Czy z każdym trzeba łączyć się z osobna?
Wszystkie sterowniki pracują w tej samej sieci co Twoja domowa sieć wifi i oprócz odpalenia apki nie musisz robić nic więcej?
Czy może musisz rozłączyć się ze swoim wifi, połączyć ze sterownikiem i dopiero wtedy masz
@Beeercik: sterować możesz przez wifi ale też przez LTE nie będąc w domu, sterowniki łączą się z internetem i Twoim kontem na supla.org czyli działają w chmurze, nie trzeba mieć stałego IP aby się z nimi połączyć z zewnątrz.
Jest aplikacja w której się logujesz na swoje konto z supla.org i ona ściąga listę wszystkich sterowników które masz dodane, nie, nie trzeba się łączyć z każdym z osobna :)
Sterowniki po
Pobierz
źródło: comment_TUH6TP8R9nryaW2QIrTRpSgVlzqzZEp7.jpg
Sterowniki jak przyjeżdżają z chin mają wgrany jakiś oryginalny chiński firmware i działają z chińską aplikacją (chmurą), jak umiesz obsługiwać lutownice można dolutować 4 piny i przy pomocy urządzenia za 10zł (chyba to się zwie programator) z chin można wgrać wspomnianą Suplę, polski soft wykorzystywany w komercyjnych przełącznikach podobnego typu, które są 4x droższe. Tu masz opis jak to zrobić, ja z tego korzystam i działa :) http://smart-house.adrian.czabanowski.com/wgrywanie-firmware-supla-do-sonoff/