Wpis z mikrobloga

Buckethead. Możecie posiadać kolekcję wszystkich wydanych przez niego albumów bądź ledwo kojarzyć, kim on właściwie jest, ale z jednym kojarzycie go na pewno – z jego wizerunkiem scenicznym. W końcu niewielu jest muzyków, którzy noszą maskę w zestawieniu z noszonym jako nakrycie głowy kubełkiem, w jakim serwuje się kurczaka w jednej z znanych sieci fastfoodowych. Dlaczego właśnie kubełek i maska? Buckethead (a właściwie Brian Carroll) we własnej osobie wyjaśnia to w czasie rozmowy w Coming ALive Podcast. Jak się okazuje, pewnego wieczoru spożywał on kurczaka i… tak jakoś wyszło.

Artykuł: https://www.metalnews.pl/newsy/buckethead-tajemnica-kubelka-maski-rozwiazana/

#buckethead #kfc #metal #heavymetal #ciekawostkimuzyczne #gitara #gitaraelektryczna
Pobierz metalnewspl - Buckethead. Możecie posiadać kolekcję wszystkich wydanych przez niego a...
źródło: comment_3E8HItxpUvof4ZcmCyA7obNdlFajbnDN.jpg
  • 3
@metalnewspl: Mam całą kolekcję tego co wydał, czego nie wydał, wszystkie nagrania live z archive.org, wszystko co wydał z innymi zespołami. Do końca byłem przekonany że jest choć lekko upośledzony, tak dobrze był w swoim alter ego osadzony. Nie było żadnego normalnego nagrania z jego wizerunkiem, ani zwykłym głosem. Sporo mi ulżyło, gdy posłuchałem tego wywiadu. I przy okazji rozwiało te głupoty o mieszkaniu w kurniku.

Koleś jest niesamowity, w trakcie