Wpis z mikrobloga

Mirki potrzebuje porady. Mam internet w Netii (wcześniej Dialog) od 5 lat. 100 Mb za 29,90. Przez 4 lata nie było ani jednego problemu ale od około roku 1-2 razy w miesiącu nie mam internetu przez kilka godzin do max 2 dni. Najgorsze że awarie są w weekendy i infolinia nie działa a ja po całym tygodniu korzystam z neta najczęściej.

Teraz pytanie: jest sens zmieniać dostawcę? Znajdę coś tańszego (zielonagora here)? A może jest szansa że obniżą jeszcze cenę, np jak złoże wypowiedzenie (tylko co jak nie dadzą lepszej ceny - czy znajdę coś w podobnej?). Wtedy mógłbym sobie wziąć #internetmobilny jakiś niedrogi bo w Play mam tylko 7 GB co wystarcza na 1 wieczór.

#zielonagora #netia #upc #lubuskie
  • 15
@dualbet: masz nadal router od Dialogu? Ja miałem i przez cały czas były problemy. Częste restarty pomagały. Zrezygnowałem z dialogu, dostałem netiaspot i nie narzekam. Przez rok miałem 3 awarie po godzine dwie max.
@dualbet: to zrezygnuj z dialogu i weź sobie samą netie. dostaniesz nowe sprzęty i podepną cię pod nową linie. Mi to pomogło. Też miałem tak jak ty. Modem + swój router i ciągle #!$%@? łaziłem bo się psuło. Myśle że dialog gryzie się z netią. Jak się psuje to oni nie ogarniają między sobą.
@tebezoo Jestem już w Netii, tylko został mi modem z Dialogu. Nie podepną pod nową bo u mnie jest tylko jeden światłowód. U mnie w mieście już nie ma Dialogu, od ok. roku są regularnie awarie niezależnie czy ktoś był wcześniej w Dialogu czy to w Netii. Jestem trochę rozczarowany bo dopóki Netia nie przejęła Dialogu to żadnych awarii nie było.
@dualbet: Jako alternatywa, jeśli jesteś w zasięgu światłowodu to może Netdrive? Pakiety od 200Mbps@43zł.
Jakiekolwiek LTE sobie daruj, już lepiej zostań z Dialogiem lub UPC. Którekolwiek LTE nie wybierzesz to prędzej czy później będziesz niezadowolony.