Wpis z mikrobloga

No właśnie, na historia pojazdu wygląda to całkiem ok, jadę go zobaczyć jak będzie git to myślałem żeby kupić raport vin jaki byl przebieg przed sprowadzeniem
@dziwiszsie: 15 letni diesel z przebiegiem 158 tys? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Seems legit. Poza tym że ma te najbiedniejsze dość mało wygodne fotele to wydaje się być ok, ale jak ktoś na starcie leci w wuja z przebiegiem to dobrze bym się mu przyjrzał.
@chwed: chyba w Polsce, w DE niestety wielu. Teraz od afery dieslowej się to poprawia znowu, ale sam znam parę osób które zatwardziale kupują diesle a jeżdżą 5-6k km rocznie.
@dziwiszsie: Tylko się nie zdziw, jak nie będzie połowy deklarowanego wyposażenia. Widziałem tylko że zaznaczył USB i SD, mając fabryczne radio. Chyba że dołożył moduł, ale to już trudno uznać za fabryczne wyposażenie.
Obejrzałem, przejechałem. Auto z Włoch, ostatni wspi do książki przy 95kkm w 2009 roku. Środek wyglądam jak 15 letnie auto przetarcia itp, siedzęnie kierowcy trochę wytarte z lewej strony. Był moduł usb/Bluetooth.