Wpis z mikrobloga

@CzerwonyIndyk: Calkiem mozliwe, ale moze byc tak: Kupujesz za 500zl, poczekasz 2 tygodnie, cena sie podniesie, sprzedasz i zarobisz np 250zl? Kto to wie ... nikt.

Innymi slowy, jak masz na 'ryzyko' 500, i wiesz ze mozesz stracic, i liczysz sie z tym ... do tego wiesz ze to tylko 'gra' (zaklad o racje, kto zarobi, kto straci), i nie myslisz o 10 latach a o szybkim zarobieniu, to czemu nie
@defoxe: ja od roku sobie mówiłem, że zacznę na dołku, i na dołku i dupa - w sierpniu stwierdziłem, że #!$%@?ć to i zacząłem kupować co miesiąc - póki co źle na tym nie wyszedłem ( ͡º ͜ʖ͡º)
Teraz jest jeden z niewielu momentów, kiedy wzrost jest prawie pewny, przynajmniej w perspektywie tygodnia lub dwóch.


@MaybeTomorrow: Zgoda ale zauważ, że nawet w ciągu godziny kurs dramatycznie się różni. Bywał już po 26 tysięcy i po 23 tysiące w ciągu ostatnich kilkudziesięciu godzin. Lepiej zaczekać na taki dołek. Akurat w tej sekundzie mocno szedł do góry, więc raczej głupia chwila na zakup bo po chwili może zacząć ostro spadać. Głupio
Pobierz defoxe - > Teraz jest jeden z niewielu momentów, kiedy wzrost jest prawie pewny, przy...
źródło: comment_oCh3N3CCdZRee0RbDHQv5wQShUiOioZx.jpg
@defoxe: Równie dobrze może zacząć ostro rosnąć. Nie wiadomo jak się kurs zachowa w przyszłości, więc trzeba wykorzystywać każdą sytuację, która daje chociaż trochę większe szanse na zysk. Można czekać na dołek, ale już zbyt wielu takich czekających widziałem na tym tagu ;)
@MaybeTomorrow: Ja zakładam, że będzie wzrost (jestem optymistą) ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ale po południu liczę na małe załamanie kursu i polecam @CzerwonyIndyk zrobić sobie przelew na giełdę (bo trochę poczekasz) i kupić w dogodnej dla siebie chwili. No chyba, że zacznie lecieć w górę jak popierniczony (jak wczoraj) - to kupujemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)