Wpis z mikrobloga

No to gotowy na jutrzejsze zmagania...

Zapraszam do #bydgoszcz na kartodrom na ulicę Fordońską - gdzieś tak od 12 będzie jeżdżone :D

A jeśli chce się wystartować, potrzebne są:
1. Kask
2. 110zl na wpisowe
3. Auto i ew. zgoda właściciela na jego użytkowanie :D

Do zobaczenia! :D

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Chcesz być na bieżąco z postępami i kosztami rajdowania? Śledź mój tag! :)
#gumizakolkiem

Wejdź na #snapchat rallyholic

#motoryzacja #rajdy #samochody #wyscigi #carboners #rajdy24
#gumizakolkiem
Pobierz Gumi5 - No to gotowy na jutrzejsze zmagania... 

Zapraszam do #bydgoszcz na kartodr...
źródło: comment_Okde6CEC1rsdl8nuYxoUHHU7LhqtdlI0.jpg
  • 22
@Mayrus: nieenawet fotel pasazera wywalilem wkoncu kilogramy xd ale postaram sie snapowac jak najwiecej :D

@ifiruledtheworld: wiesz co, prowadzilem kiedys statystyke ale juz sie pogubilem w tym troche xd niemniej warto bedzie do tego wrocic cjociazby w formie samego opisywania wydatkow biezacych i kosztu poszczegolnych rajdow/pojezdzawek

@KokiX: slabszy mul, tylko 75km w dodatku skrzynia seryjna dluga wiec kicha podwojna xd ale do tej pory trzyma sie dzielnie :D
@KokiX: nieee, jak juz to skrzynia - chcoiaz kusi wrzucic glowice osprzet itd od moxniejszej wersji 94km :D ale to 1000zl trzeba liczyc, w obecnej chwili wole oklatkowac :)

@GM2L: w mojej opinii lepiej kupic gotowca, chyba ze cie stac na budowe od 0 alboto lubisz i masz czas albo sie boisz ze cos bedzie nie tak.Najlepiej jest jechac z kims kto jest obcykany w temacie ostro i patrzec raczej
@Lucider5: shortshifter to jedno, przelozenia skrzyni to drugie :D short pozsala na szybsza zmiane biegow natomiast krotka skrzynia pozwala na korzystniejsze napedzanie tj. Im krotsza skrzynie tym lepiej sie przyspiesza sle traci sie na vmaxie co zwykle jest korzystna wymiana :D
@johnny-oio: ogólnie spoko, tylko organizacja na koniec kicha straszna xd zerknij sobie na mój nowszy post :D Szkoda wygranej, było bardzo blisko, policzyłem już 3ci raz i brakło mi bodaj 1,6 sekundy, także z dwa hamowania lepsze i byłby fajniejszy wazonik, ale trudno :D
@Gumi5: a bo zauważyłem na liście że ktoś się w MG ZR bawił. Z tego co się orientuje to razem z moim po Bydgoszczy regularnie jeżdżą dwa ( ͡° ͜ʖ ͡°) i na pewno ten drugi też nie był na kartodromie ale już zrobiłem rozpoznanie terenu i to gość z Włocławka w takim żółtym ZR jest na prawie każdej imprezie wyścigów i rajdów w regionie :D