Wpis z mikrobloga

Czytam że pewnie żaden klub w Polsce nie wykupi Żurkowskiego...bo nikogo nie stać. To jakiś żart prawda?
Rozumiem że młody, że kilka razy w życiu prosto piłkę kopnął ale już chcieliby go na zachód pchać?
Taka sytuacja śmierdzi mi Kapustką i kolejnym zawodnikiem, który straci kupę czasu siedząc na ławie.
#ekstraklasa
  • 11
@Pshemeck a co mu da granie w ekstraklasie? Ja bym na jego miejscu najwyżej poczekał, zobaczył co się uda osiągnąć z Górnikiem, zagrał w ew. Apucharach i gdyby Górnik awansował do LE/LM to bym został, gdyby nie to odszedłbym do średniaka serie A bądź Bundesligi.
@Pshemeck: Niech gra w Górniku. Gdzie miałby iść do Polski? Do zmanierowanej Legii? Do Lecha, gdzie będzie słuchał, że VAR to #!$%@?? Do tego w obu drużynach nie miałby pewnego pierwszego placu na 100%, a gra jest mu najbardziej potrzebna. Górnik gra ładnie, on ma pewny pierwszy plac. Nie ma takich różnic w tej naszej lidze, żeby upierać się na transfery gdzieś indziej. Sezon czy dwa w Zabrzu i może jechać
@Bartoni: Z całym szacunkiem dla Górnika, ale MP to jeszcze nie ten czas. Zobaczymy, jak zimowe okienko przetrwają, bo kasy dużo nie ma, a konkretne oferty już są wysyłane.
Pytanie, czy dla młodego wyjazd do klubu który da więcej jest sensowny, bo ława w tym wieku to jak kontuzja.
Już lepiej żeby został w Górniku jeszcze sezon lub dwa, ale manago i klub mogą zwąchać kasę.
bo nikogo nie stać. To jakiś żart prawda?

@Pshemeck: Obiecującego 20-latka można bez większego bólu wypchnąć na zachód (czy na wschód, albo południe) za przynajmniej 1,5 bańki euro. Jest w Polsce klub, który wyrzuci tyle na piłkarza, który nie przyciągnie na trybuny ani jednego kibica?
Jest w Polsce klub, który wyrzuci tyle na piłkarza, który nie przyciągnie na trybuny ani jednego kibica?


@mq1: A pokaż mi jakiegoś piłkarza w ekstraklasie, który przyciąga na trybuny? Nie ma takich. To nie jest argument.
@Primusek: Taka jest prawda, gość robi show na boisku, mija gości jak tyczki, wręcz ich ośmiesza, w dodatku ładuje bramkę za bramką. Na Wiśle dawno nie było piłkarza przez, którego trybuny wstawały tylko dlatego, że dostał podanie w środku pola i każdy chciał zobaczyć co typ wyczaruje zaraz.

Ogólnie było kilku graczy w eklapie, którzy przyciągali kibiców Melikson, Ljuboja jeszcze jacyś się na pewno by znaleźli. Przebojowi, showmani jak na warunki