Wpis z mikrobloga

Kupiłem, zauważyłem, że bitcoin jest zawsze na dołku i zawsze jest odpowiednia chwila na zakup.
Od 2011 roku się zastanawiałem, gdy dobił do 1$ i ktoś by mi powiedział że dbije do 10 - nie uwierzyłbym
jak dobił już do tych 10 i ktoś by mi powiedział ze dobije do 100 - nie uwierzyłbym
jak już dobił do 100 i ktoś by mi oiweidział ze dobieje do 1000 - nie uwierzyłbym
jak dobił już do tych 1000 i ktoś by mi powiedział ze dobije do 7000 - nie uwierzyłbym
teraz jest ponad 7k - w dalszym ciagu nie wierze ze dobije do 70k i wiecie co? w dupie mam moją "niewiare" bo zawsze się myliłem, rownie dobrze bitcoin może dobić i 1 miliona

Zauważyłem że to staje się takim wyznacznikiem bogactwa ludzi, wszyscy się na to zbieramy i czekamy, duzo osób zaczyna tam wrzucać na emeryture.
Ja za 10 lat zamierzam pieniężyć tylko niewielkie sumy btc żeby kupowac za shit pieniądze czyli złotówki jedzienie itp, a tak to zawsze bede trzymal tam kase.

Wchodzę za 50k - czyli prawie wszystko co mam, bede kupował oczywiśie z umiarem nie odrazu za wszysto tylko rozłoże to na tydzien moze dwa.

Widzimy się za 10 lat, dam znac wszystkim plusującym, ciekawe czy bede milionerem czy może prawie tym razem mialem racje - i kurs nie urosnie :)

#bitcoin
  • 29
@rafmaz89: Gratuluje odwagi, ale mam nadzieje, ze zdajesz sobie sprawe z tego, ze bitcoin to nie same wzrosty i w przeciagu paru lat moze sie okazac, ze zostales dawcą kapitału i bedziesz trzymał bity na stracie -70%

Ja sie z doswiadczenia nauczylem, zeby wchodzic w dolkach podczas duzych korekt. wchodzenie podczas takich parabolicznych wzrostow zazwyczaj konczy sie stratą.

Rob jak chcesz, w midterm ja bym wchodzil na najblizszej korekcie o 20-30%
@Smule: Spoko, widziałem już updaki z 30$ do 1$ :) więc jesetm gotowy na to że np w przyszłym roku kurs wyniesie 500$ by w następnym podskoczyć do 50k.
Tak jak mówię będzie to moja skarbonka i nie zamierzam sprzedawac wszystkiego nawet jak nagle kurs podskoczy o duże wartości, a tym bardziej jak zmaleje :)

Pogodziłem sie ze stratą i stres minął.
@rafmaz89: no spoko, ja bym jednak polecil poczekac na korekte, nic nie rosnie prosto do gory i zawsze sa jakies przystanki po drodze. nie ma tak latwo :) bitcoin w tym roku urosl 1000% ;) moze zrobi jeszcze 50% czy 100% ale na wiecej bym nie liczyl, bankowa parabola predzej czy pozniej peknie.

mam nadzieje, ze decyzje podjales na podstawie wlasnej analizy i nie zostales naganiony przez fanatykow ktorzy mysla ze