Wpis z mikrobloga

@bslawek Pod jakim względem? Ja nie widzę żadnej przewagi Xiaomi.eu nad Globalem poza bezproblemowym rootowaniem, a dla przeciętnego użytkownika to nie jest potrzebne. Poza tym myślę, że @FoczanPingwianu wolałby nie być wzywany do każdego powiadomienia w języku chińskim, które lubią się pojawiać na Xiaomi.eu.
@cukru bo to skoro nie widzisz żadnej różnicy to po co pytasz i zawracasz ludziom gitarę gdy chcą ci pomóc. Zachowujesz się tak.. pomóżcie ale ja wiem i tak lepiej
@cukru
@bslawek

Używanie telefonu przez moją mamę:
- dzwonienie + SMS
- zrobienie sobie raz na dzień/dwa zdjęcia
- zagranie w pasjansa albo mahjonga, którego jej sam instaluję
- czasem Google Maps. To jest dosłownie parę apek na krzyż, które mieszczą się na głównym ekranie

Takie max podstawowe rzeczy, nie wiem czy potrzebuje do tego jakichś magii z nowymi ROMami. Mama posiada aktualnie LG G2 Mini i jej wystarcza.
@bslawek Po prostu jestem ciekaw czemu rekomendujesz wgrywanie Xiaomi.eu na telefon osoby, której nie jest to wcale potrzebne? Sam używam Xiaomi.eu i aktualizuję co tydzień, ale nie wyobrażam sobie aby moja mama używała telefonu z Xiaomi.eu. Na razie to twoja postawa jest dziwna, bo zamiast poprzeć czymś swoje zdanie to obrażasz się, kiedy ktoś je kwestionuje sensownymi argumentami.

@FoczanPingwianu Żadna żonglerka ROMami nie ma sensu, naprawdę.
@FoczanPingwianu ja wgrałem miui.eu żeby zrobić roota,
#!$%@? apki producenta których i tak nie będę używał
Wywalic apki google których nie używam
Pozbyć się chumry xioaomi
Wgrać mod camera HDR
I jeszcze parę rzeczy.
Moim zadaniem eu jest stabilniejszy i bardziej dopracowany