Wpis z mikrobloga

dużo jeżdżę, ale co dzis akcję widziałem kilka km od wyjazdu z domu to ja nawet nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) jechałem przewietrzyć swojego złomka na zlot, więc prędkosc rekreacyjne 80-90 km/h, droga krajowa, oczywiscie w momencie dochodzi mnie BMW 5 E60, siedzi na dupie, siedzi, w końcu okazja, wyprzedził. Oddala się ode mnie, po czym z podporządkowanej drogi z wioski wyjeżdża rozklekotany merc, taki z roku '95 około. kilka sekund minęło zanim beemka go dojechała, ale oczywiscie zamiast w miarę płynnie wytrącać prękosc (mial miejsce) podjeżdża mu pod dupę i gwałtownie hamuje, żeby było dramatycznie (no dobra, wiem, może czas reakcji). Wyczekał kilka aut z naprzeciwka i wyprzedza merca. Zamiast kulturalnie pokazać mu fucka i uciec (3 litry diesel inside) z ręką na klaksonie, włącza mu się bohater i szeryf. Postanawia zajechać mu drogę i gwałtownie zahamować. Zapomina chyba, że przesiadł się z Seicento na cos większego. W momencie heroicznego zajeżdżania drogi mercowi, zahacza go tylnym prawym narożnikiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) chłopaczek z mercedesa jakos wyprowadził auto szarżując od rowu do rowu (dobrze, że nie cisnęło nic z naprzeciwka), zjechali na pobocze, pan z bmw oczywiscie wyskakuje z pretensjami XD ja awaryjne, nie wysiadam z auta bo trochę mi się spieszy, patrzę na ich reakcję, nie potrzebują mnie widocznie, odjeżdżam.

Mam tylko nadzieję, że się dogadali, mercowi pewnie bez różnicy te rysy i wgniotki, ale oby uszkodzenia na beemce oduczyły szeryfowania. Albo przynajmniej zachęciły do zajrzenia na pobliski plac manewrowy i poćwiczenia gabarytów pojazdu. #polskiedrogi #szeryfdrogowy #bmw
  • 2
@stolkov
@tygry jeszcze jakby Karyna była z prawej strony to już w ogóle by się przed nią popisywał jaki to on groźny. Aha drodzy właściciele BMW. Jakby jechał jakimś śmiesznym Daihatsu Stirion to też bym go tak potraktował.