Wpis z mikrobloga

No elo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W piatek odebralem puchar od ziomka - ten jest chyba najfajniejszy ze wszystkich jakie mam :D

Powoli klaruja sie plany na kolejny sezon. Chyba odpuszcze klatke i kupie krotka skrzynie biegow. Powod?

Na lepszych rajdach, z racji na brak skilla i doswiadczenia oraz braki sprzetowe plasowalbym sie gdzies w srodku lub z tylu stawki. Na okolicznych - z lepsza skrzynia jestem w stanie wygrywac, a jednak w kwestiach marketingu (w sensie reklam na aucie) jest to dosyc wazne. Dodatkowo zbiore doswiadczenie za kolkiem, bede czesciej jezdzil - mysle ze tez przez brak objezdzenia nie wygralem ostatnich zawodow.

Zgaduje tez ze w ciagu roku wzrosna nieco moje mozliwosci finansowe, co nie ukrywajmy duzo pomoze w dazeniu do jezdzenia jak najlepszych zawodow na jak najlepszych lokatach :) No i z wieksza iloscia wazonow latwiej bedzie uderzac o wsparcie.

Oczywiscie nie wykluczam zaliczenia jednej czy dwoch rund RMPZ to swietne imprezy i z checia bym skupil sie tylko na nich, ale to jeszcze nie jest ten czas.

To chyba wszystko co chcialem napisac - trzymajcie sie rajdomirki i milego wieczoru ;)

------------------------------------------------------------------------
Chcesz być na bieżąco z postępami i kosztami rajdowania? Śledź mój tag! :)
#gumizakolkiem

Wejdź na #snapchat rallyholic

#motoryzacja #rajdy #samochody #wyscigi #carboners #rajdy24
#gumizakolkiem
Pobierz Gumi5 - No elo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W piatek odebralem puchar od ziomka - ten jest chyba na...
źródło: comment_A1PdaHXHewhI4TPg6hnyiA3sX4BvnWyp.jpg
  • 5
Zawsze najpierw bezpieczenstwo, potem graty do auta. Klatka to priorytet. ZAWSZE jest opcja zeby gdzies jebnac, nie przewidzisz tego. Chyba ze jezdzisz tylko po placu i na torze, ale specjalnie obczailem Twoj profil i pare drzew po drodze widzialem. Obczaj ten filmik. Bez klatki. Widzialem to auto pozniej - pilot mial mnostwo szczescia ze wciaz zyl. https://www.youtube.com/watch?v=nO1YtucIhdY

Sam startuje od jakichs 3 lat w amatorkach, i naprawde sporo rzeczy juz widzialem -