Wpis z mikrobloga

Dzień dobry lub też dobry wieczór. Pytanie mam do znawców bądź też znawczyń tematu gogli vr. Chciałbym rozpocząć przygodę z wirtualną rzeczywistością, przejrzałem już kilka for o tej tematyce, oglądałem różne testy etc. Mianowicie jestem posiadaczem Xiaomi Redmi Note 2, z tego co się zorientowałem to mój telefon nadaje się do korzystania z takich gogli, tylko teraz rodzi się pytanie: jakie wybrać?

Zastanawiałem się nad kupnem Bobo VR Z4 lub Z5, ale przeraziło mnie kilka wpisów, że są problemy ze spasowaniem ich, że to i tamto. Czy ktoś miał już te gogle i korzystał z nich w połączeniu z takim telefonem? A jeżeli nie takie to z jakich skorzystać? Czy ktoś się orientuje z jakich aplikacji należy korzystać posiadając MIUI?

Prawdę mówiąc, jestem nawet zdecydowany kupić inny telefon z którym będę miał pewność, że gogle będą w porządku jak i cała reszta. Wiem, że Samsung posiada odpowiednie aplikacje i te swoje Gear VR czy jakoś tak, ale chodzi mi o inne opcje.

Pozdrawiam cieplutko!

#vr #wirtualnarzeczywistosc #technologia #xiaomi
  • 2
@Buraczany: Daj se siana, wszystkie cardboardy to nic niewarte gówno. Idź lepiej do salonu VR jak chcesz zobaczyć o co chodzi.

Prawdę mówiąc, jestem nawet zdecydowany kupić inny telefon z którym będę miał pewność, że gogle będą w porządku jak i cała reszta.


Lol, serio? Wywalisz tylko kasę w błoto bo to nadal będzie syf. Jak chcesz inwestować to pomyśl nad kupnem prawdziwego VR, Oculus Rift jest już za 450 euro,