Wpis z mikrobloga

@k1fl0w: skoro twój umysł tego nie rozumie że oskarżono dziesiątki tysięcy maszerujących za czyn kilkudziesięciu, dodatkowo mówi się że to za przyzwoleniem rządu, więc trzeba to wyjaśnić
to niech ci chociaż dupa pęknie z żalu o te parę złotych ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@k1fl0w: Czemu postrzegasz świat zero-jedynkowo? Na Marszu byli idioci i to nie ulega wątpliwości. Problem jest jednak taki że propaganda przypisuje już ludziom absurdalne rzeczy. Mam wrażenie że w tych atakach na środowisko MN nie chodzi o Polskę i jej dobre imię a jedynie o wojenkę z "wrogami". Jeśli komuś zależy na Polsce to powinien dostrzec jak absurdalne fejki latają po mediach.
Tak czy siak takie ślepe nawalanie tylko nakręca ludzi.
Marsz ma jeszcze ogrom rzeczy do poprawy ale nikt i nic go nie zlikwiduje.


@PatologiiZew: wywalcie skrajne organizacje z marszu to i ja się na nim pojawię. I o to jest cały atak, bo przez tych idiotów jak ich nazwałeś cały marsz jest tak postrzegany. I to nie wina mediów, że to opisują, cieszy mnie to, że fejki są prostowane bo sam pewnie bym się na wile naciął.
. I o to jest cały atak


@k1fl0w: Nie. Nie jest tak. Temat nagonki na Marsz zrobił się poważny co pokazuje sam fakt odnotowania go w ogromnej większości światowych gazet i mediów społecznościowych. Wszystkim nam POLAKOM powinno zależeć na pokazaniu prawdy odnośnie tego wydarzenia. Zamiast tego mamy zwyczajne kłamstwa i teksty na zamówienie pisane przez POLAKÓW w zagranicznych mediach. Chore.
Jak widzę kiedy media powołują się na zagraniczne odpowiedniki i artykuły
"60 tysięcy nazistów"

@PatologiiZew: tak to prawda, że przez idiotów całe zgromadzenie zostało podpięte pod nazistów. Wśród tych idiotów byli również organizatorzy marszu i to nie dało do myślenia, Ci ludzie w moim przekonaniu idąc z ONR, MW etc. są współwinni całej medialnej nagonce bo jakby ich nie było, to gazety napisałyby o 100 idiotach i pewnie nikt by tego nie zauważył a tak wszyscy musimy się za nich wstydzić.