Wpis z mikrobloga

Kurde, taki troszkę się #smuteczek i #przemyslenia pojawiły się u mnie, bo mój iphone poleciał do serwisu na wymianę szybki, tak więc sięgnąłem po zapasową lumie 550. Mimo, że telefon leżał w półce pół roku nieużywany odpalił i spełnia swoje zadanie, choć ma kosmicznie podstawowe parametry (Snapdragon 210 i 1GB RAM) działa na #windowsphone a właściwie #windows10mobile bardzo sprawnie. Szkoda, że ten system nie będzie już nigdy rozwijany, aż przypomniało mi się jak w 2012 roku kupowałem lumie 710 i poznawałem Windows Phone 7.5 Mango, piękne czasy, szkoda, że ambitne plany zostały pogrzebane
  • 1
@golagolagola: Też niedawno odpaliłem swoją L735 jak zostawiłem ładowarkę w robocie i telefon mi padł (nie mam drugiej USB-C). Zobaczyłem swój ekran startowy i wtf?! Jakie to było ładne. Szkoda tylko, że podstawowe funkcje nie działały. Cóż, MS chyba myślał, że w parę lat zawojuje na rynku amerykańskim, gdzie nawet Android nie ma startu, a swoich wiernych klientów dymał. Sami są sobie winni, że tak skończyli.