Wpis z mikrobloga

@Kvazar: nigdy nie robiłem jej pod ap, wolałem pod tanka ale z nastawieniem na życie. bo w skalowało się całkiem nieźle z HP i robiło koło 600-700 obrażeń obszarowo. W zeszłym sezonie miałem nią 4.29 kda w 70 grach
@FX_Zus to ja się nie dziwię, że nie lubisz lasu jak grasz postaciami, które się tam totalnie nie nadają :p
@Kvazar cho jest teraz op robisz full tank a i tak masz w #!$%@? True dmg na ulta
@Yahoo_: Tak samo jak Darius, 5k HP, heal nie z tej ziemi, dmg przeokrutny, a ult wołające o pomstę do nieba, chodząca forteca. Bez tony CC nawet nie podchodź xD


@Aeny: Po reworku mi się strasznie jej pasyw spodobał, ta niewrażliwość na spowolnienie jest w niektórych sytuacjach OP, jej pasywny bonus do defa to istne błogosławieństwo dla niej do inicjowania starć, nie mówiąc już o tym, jak jest w teamie
@Yahoo_: grałem Seju, Warwickiem, Jarvanem, Reksai, Zackiem problem w tym, że znudziły mi się jakoś totalnie te postacie, ogólnie ostatnio nienawidzę grać lasu.

@GnijacyNissan: też bardzo lubię tą postać, moim zdaniem daje radę w lesie.
Nawet na tych nowych runach wydaje się, że bardziej kopie, wysadza enemy championów.