Wpis z mikrobloga

@Aironic: też mam tv i stacjonarkę. Każda próba podkręcenia czegoś do 10 powodowało, że urządzenie u mnie i wyposażenie centrali się nie dogadywało. Okablowanie nowe, bo kładli wtedy jak ja budowałem dom. A teraz przyszedł ktoś inny ze światłem i więc adieu Orange, zwłaszcza po tym jak samowolnie przedłużyli sobie umowę. Zwodzili, że lada dzień zrobią remont, modernizację.
Jak złożyłem kwity, to się nagle uaktywnili z "niezwykle atrakcyjną ofertą" Dzwonili wczoraj
@OrangeEkspert: Przecież wystarczy przeglądnąć tag, żeby ogarnąć, że mnóstwo osób miało problem, zwłaszcza w Małopolsce. Nie trwało to na szczęście długo, ale gdyby jeszcze mobilny się wysypał i trwało dłużej, to byłby dramat.
@Aironic: potwierdzamy, że w okolicach Krakowa była rano awaria internetu stacjonarnego, która została usunięta po około 30 minutach. W swojej wiadomości przedstawiłeś mapę "pokazującą" liczbę i zasięg awarię i odnieśliśmy się do tej wiadomości przekazując, że te informacje nie są prawidłowe i nie przedstawiają stanu faktycznego.
przedstawiłeś mapę "pokazującą" liczbę i zasięg awarię


@OrangeEkspert: Mapa nie przedstawia żadnej liczby. Co do zasięgu, to naturalnie należy skorzystać z możliwości przybliżenia danego regionu.