Wpis z mikrobloga

Aaaaa szkoda strzępić ryja Mirki.
Kolokwium na które dużo się uczyłam, słuchałam i notowałam na wykładach. I wiecie - jestem dobrym studentem w tym semestrze xD
Na 4 pytania na 2 odpowiedziałam dużo i dobrze. Opisałam wszystkie wzory. Na jedno też odpowiedziałam, ale bez wzorów. Ostatnie zdupcyłam - fakt.
No to to, że ja #!$%@?łam mając te 2.5 pytania na 4 to tam #!$%@?. Ale, że na 57 osób zdało tylko 14 i to są ludzie co mają z wszystkiego 5.0 XD
Czuję, że momentalnie wraca mi depresja xD Jak mnie to #!$%@? dołuje jak się uczę a i tak nie zaliczam. O #!$%@? tu chodzi.
Ja już nie wiem w czym tkwi problem, bo byłam pewna, że jestem super przygotowana. Odpowiedziałam na te 3 pytania a i taj #!$%@?.
Ja nie wiem co ze mną nie tak :C
#studbaza #gorzkiezale
  • 14
@consummatumest: jesteś jedną z tych osób, co to zawsze zakuwają, nigdy nuc nie umią, a potem 8/10 egzaminówzdanych na 100% i płacz, bo średnia na semestr "tylko" 4.86?
A tak serio, to jeśli Polaka, to tu system na uczelniach jest #!$%@?, jak lato z radiem.
@Fafnucek: zdecydowanie nie jestem taką osobą XD jestem tą osobą, która dużo się uczy, na egzaminach stres poziom milion, zero skupienia, pustka w głowie. a średniej na studiach nigdy nie miałam więcej niż 3.5 xd
@consummatumest: tak czy siak system jest u nas powalony,a zwłaszcza ten fragment,który daje wykładowcom niemal nieograniczoną władzę na ich zajęciach. Popraw mnie, jeśli coś się zmieniło, ale z moich studiów pamiętam, że wykładowca był na swoich zajęciach alfą i omegą, a jego decyzje były niemal niepodwarzalne, niemal.