Wpis z mikrobloga

Aż szkoda strzępić ryja na to ile upośledzonego lewactwa do mnie wypisuje. WYŁĄCZNIE lewactwa, tak upośledzonych prawaków nie spotkałem tu ani razu. Jakby ktoś pytał,, to za każdym razem to oni zaczynali konwersację.

#heheszki #bekazlewactwa #4konserwy #rakcontent #shitwykopsays #lewackalogika
Pobierz L.....i - Aż szkoda strzępić ryja na to ile upośledzonego lewactwa do mnie wypisuje. ...
źródło: comment_ExKjDRDgfc1YKqRe9oVO8BOpfGLDRssS.jpg
  • 15
@Lawrence_z_Arabii największa beka jest z feministek, które zarzucają, że dyskutuję tutaj i piszę swoje zdanie dla atencji od wykopków.

Czyli że jak kobieta ma jakiś światopogląd, to nie dlatego, że rozumem do niego doszła, tylko dlatego żeby zadowolić mężczyzn.
No czy można mieć bardziej pogardliwe zdanie o płci żeńskiej? I to jest ta ich emancypacja i wolność ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Lawrence_z_Arabii:

Sporo jest nienawiści, wyzwisk i prymitywizmu na wykopie, to prawda. Zarówno po jednej, jak i po drugiej stronie. Ale chyba tylko ludzie spod znaku #neuropa dokonują takiej dehumanizacji drugiej strony; obrażanie wszystkiego, co polskie, prymitywne trollowanie, wywoływanie sensacji, prowokowanie... obrażanie z powodu pochodzenia, religii, wyznania, tradycji to normalne. Stosowanie określeń w stylu "zwierzęta", "podludzie", pogarda, z jaką nie ma się do czynienia ani na Onecie, ani na kibice.net. Wprost żenujący
Wprost żenujący spektakl, biorąc pod uwagę, jak piękne niby-wartości wypisane są na sztandarach. A w sercu tylko nienawiść.


@3shortwords: nienawiść i frustracja, prawdopodobnie spowodowana tym jak mało Polaków popiera ich zdanie. Widziałem wielu neuropków, którzy najpierw starali się być w miarę poważni i merytoryczni, ale po jakimś czasie każdy przesiąkał tą pogardą i zaczynał trollować.