Wpis z mikrobloga

Mirasy, mam pytanko. Założyłem pod koniec roku konto w Alior kantor, otworzyłem rachunki w funtach oraz w euro i zamówiłem do nich karty. Jest tam informacja, że aby karta była darmowa trzeba w ciągu pół roku od otrzymania wykonać jedną transakcję, inaczej pobiorą opłatę w wysokości 15zł. Przyznam, że zapomniałem o tym, a karty w funtach jeszcze nie użyłem (minęło ponad 6 miesięcy). Nie otrzymałem żadnej informacji o tym, że mam im coś zapłacić. Z konta nie pobiorą, bo nie trzymam tam pieniędzy, no ale zastanawia mnie czy kiedyś sobie o mnie nie przypomną i nie będą chcieli tych 15zł z odsetkami... Ktoś miał taką sytuację? Jest w ogóle taka opcja, że mi naliczą jakieś odsetki?

Szukałem formularza kontaktowego na stronie, ale nic tam nie działa za bardzo. Ogólnie dość przedpotopowa ta strona ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#kantoralior #aliorkantor #aliorbank
  • 2
@Maciek1422

Ja miałem konto walutowe w Aliorze. Przestałem używać, a nie zamknąłem je bo u mnie była tylko placówka partnerska i bym musiał jechać do większego miasta do oddziału banku - czyli tam gdzie zakładałem. W placówce partnerskiej konta walutowego nie obsługiwali. Tak wiec z braku czasu mi się cos tam naliczało. Suma summarum skończyło się to tym, że ogarnąłem sprawę dopiero wtedy, gdy napisała do mnie jakaś firma windykacyjna, która z