Wpis z mikrobloga

Właśnie #!$%@?łem do PIP 3 wrocławskie biedronki za zastawianie przejść ewakuacyjnych. Nie wiem jak w innych miastach ale za pomocą tej strony to czysta przyjemność ( ͡° ͜ʖ ͡°) https://wroclaw.pip.gov.pl/pl/formularz/158 #czujdobrzeczlowiek #rudykonfident #zablokowanewyjsciaewakuacyjneboners #pip #biedronka #wroclaw #afera
Pobierz a.....d - Właśnie #!$%@?łem do PIP 3 wrocławskie biedronki za zastawianie przejść ewa...
źródło: comment_PtU2Yfw652j5Ob1Lr5rpaNw086rFAbvM.jpg
  • 33
@archlord: zastanawiam się czy przed wyjściem ewakuacyjnym może być narysowane miejsce parkingowe - bo z tym w jednej biedronce się spotkałem. Czyli jeżeli coś się stanie wystarczy odsunąć paletę z towarem, następnie otworzyć drzwi i jeżeli ma się szczęście i nikt dostawczakiem nie stanął tyłem to można wybiegać po masce ku bezpieczeństwu
@archlord: Szanuję za takie akcje. Nie wiem czy to zasługa zgłaszania takich rzeczy, ale dzisiaj gdy wszedłem do biedronki na Krzykach był normalny porządek. Muszę zweryfikować czy to przez to, że mamy poniedziałek i mieli czas na ogarnięcie czy może to zgłaszanie przyniosło rezultaty.
@archlord: Ja wiem, że według Ciebie to super ważna sprawa, uratowałeś komuś życie itp, ale jednak dziękuję, że los nie skazał mnie na bycie typem, który "właśnie #!$%@?ł 3 wrocławskie biedronki do PIP" xDDDD