Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć, to znowu ja pisałem jakieś 2 dni temu że lecę do Norwegii.
Dotarłem, dzisiaj był mój pierwszy dzień pracy.
Wrażenia? Dla mnie bardzo dobre, nie narzekam na pieniądze. Wypłata co 2tygodnie, moja pierwsza póki co to będzie 2,5k przeliczając na Polskie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie chce mi się liczyć, ile Norweskich teraz, szef mi powiedział że 2,5k zł dostanę. To nawet dużo jak na pierwszą wypłatę.
Trauma przeszła po wylądowaniu, trochę się pogubiłem, ale już mi pomogli we wszystkim. I mieszkam z moimi trzema ziomkami w pokoju :D I pracujemy tam razem.
#norwegia #pracbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Limonene
  • 16
@AnonimoweMirkoWyznania: Podejrzewam, że baitujesz, ale tak dużo cwaniactwa już widziałem, że nawet bym się nie zdziwił gdyby to była prawda. Moje pierwsze wakacje tutaj spędziłem pracując ponad 300h w miesiącu za zawrotną stawkę 60nok netto, no ale wtedy korona stała 10gr wyżej niż teraz a ja byłem studentem, więc żadnego szacunku do siebie nie miałem.
jestem w stanie w to uwierzyc, sam kiedys na lotnisku slyszalem rozmowe polskieg wlasciciela firmy z kolegami. Mowil, ze im placi 10k kr miesiecznie ale lokum maja zapewnione. Tutaj tez 10 tys na miesiac i tani nocleg.
A najgorsza praca w Oslo o jakiej slyszalem to zmywak u chinczyka, chyba ciut mniej niz 10k na reke.