Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki i Mirabelki, jakie są wasze doświadczenia ze związkami, gdzie jeden partner jest doświadczony związkowo, a drugi nie?

Niebieski lvl 24 here, dziewczyna lvl 25, niedługo stuknie nam pierwszy rok razem. To moja pierwsza różowa. Nigdy nie dążyłem do poznawania dziewczyn, poznaliśmy się przypadkowo (szkolenie).

Ona była już w związkach, ostatni trwał prawie 4 lata. W tym wieku to nic dziwnego, ale mimo to mam duże wątpliwości czy jest sens to ciągnąć. Dlaczego? Coraz częściej czuję się w jakiś sposób gorszy. Nie chodzi o to, że porównuje mnie do poprzednich partnerów. To raczej myśli typu:
- oni już z nią nie są, pobawili się i robią coś innego, a ja jestem kolejny, więc jestem gorszy (choć nie wiem z czyjej inicjatywy kończyły się poprzednie związki);
- ona próbowała seksu z kilkoma różnymi osobami, a ja nie;
- ona się wyszalała, kiedy ja nie byłem w żadnym związku, a teraz jestem kolejną z opcji, więc jestem swego rodzaju frajerem.

Najbardziej w tym wszystkim #!$%@? mnie chyba moje #!$%@? myślenie. Wiem przecież, że to nie jej wina, że spotykała się, kiedy ja nic nie robiłem. Mimo to nie jestem w stanie pozbyć się tych myśli. Co robić. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 33
@AnonimoweMirkoWyznania: Sorry, ale faktycznie cie porównuje czy to są takie myśli w twojej głowie? Poza tym czy faktycznie chcesz się wyszaleć czy też to jest takie pseudo myślenie o tym?

Szczerze to mam wrażenie, że doszedłeś do etapu w którym myślisz jakim to nie jesteś romeo bo jesteś z nią rok i zaczynasz próbować kombinować, że może inne laski chciałbyś poznać. Tylko pytanie czy faktycznie jesteś w stanie liczyć się z
@AnonimoweMirkoWyznania: jakim cudem się wyszalała, jeśli były to wyłącznie związki na dłużej? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Seks z poszczególnymi ludźmi niewiele się różni - to dalej seks, osoba tylko inaczej wygląda i może mieć inny temperament, ale technika itp. - to jest do ogarnięcia poprzez naukę.
Poza tym skoro jest z Tobą, a nie z nimi to chyba uważa Cię za lepszego - no bo przecież z
Zrób to kilka razy z inną bo będzie cie to gryzło do końca życia. Większość dziewczyn porównuje faceta z poprzednimi, dziewice rzadziej zdradzają ale są z reguły słabe w łóżku.
Ja 3 lata po ślubie, jest moją pierwszą. Ona miala kilku przelotnych partnerów i jede 3letni związek przed nami.
Polecam, przynajmniej segz jest bajeczny, a reszta to juz indywidualna sprawa każdej osobowości, ilość partnerów tu nic nie zmieni. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
- oni już z nią nie są, pobawili się i robią coś innego, a ja jestem kolejny, więc jestem gorszy


Przyznam szczerze nie wiem jak doszedłeś tu od nitki do kłębka

- ona próbowała seksu z kilkoma różnymi osobami, a ja nie


ATy wielokrotnie próbujesz seksu z jedną i to jest o wiele bardziej zajebiste.

- ona się wyszalała, kiedy ja nie byłem w żadnym związku


@AnonimoweMirkoWyznania: WTF? A to przypadkiem