Wpis z mikrobloga

Może nie pilnie ale fajnie jakby poszło, bo w planach coś nowszego i fajniejszego, więc #sprzedam i #sprzedamauto marki prawdziwego pogromcy szos czyli #bmw model wprost UWIELBIANY przez wszystkich użytkowników jakim jest e46 COMPACT. Zanim stwierdzisz _ja #!$%@? to powiem tylko, że zbliża się zima i możesz mieć stosunkowo w niskiej cenie 8999zł DO NEGOCJACJI furę, która i zarzuci bokiem i dojedzie do pracy/szkoły/kochanki ( ͡° ͜ʖ ͡°) niezależnie od pogody. Z tym silnikiem nie zrujnuje twojego portfela, a jak się postarasz to i polecisz 150 km/h autostradą bez większych przeszkód.
( ͡ ͜ʖ ͡) A jak skończy się ten malowniczy okres za oknami to i opony letnie są w GRATISIE (FREE/ROZDAJO). No i co ważne, nie stało pod blokiem w czasie huraganu GRZEGORZ, JACEK, MACIEK tylko garażowane w "ludzkich" warunkach.
#trojmiasto #gdynia

Pobierz Januszex9000 - Może nie pilnie ale fajnie jakby poszło, bo w planach coś nowszego i f...
źródło: comment_l79Zq5XE9WwVCb39JaNMKyPiVwjdQoSn.jpg
  • 10
@Januszex9000: ładne auto, nie wiedziałem że takie ładne auta można kupić tak tanio... bardzo to się psuje? tak z ciekawości pytam bo i tak mnie nie stać, ale może kiedyś zamiast kupić sobie pandę to kupię takie właśnie bmw ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Chicane: A dziękuję. Za mojej kadencji zawiódł mnie jedynie alternator ale zamiast wymieniać na używany i ryzykować powtórkę z rozrywki kupiony nowy i odbudowany cały system wraz z rolkami i napinaczami. A takto normalne czynności eksploatacyjne typu końcówki drążków. Nie rujnuje mnie ale sprzedaje bo mam w planach już coś innego ( ͡° ͜ʖ ͡°)