Wpis z mikrobloga

Patrzcie jak rozpieściliście księżniczki, że teraz trzeba wstawać o 4:30, zrobić im żarcie, ubrać i jeszcze wyjść z nimi, bo same nie trafią na autobus. A na końcu i tak znajdą sobie bolca. Oto przed państwem, największy cuck @FranklinBezBucikow #rozowepaski #przegryw #tfwnogf #tfwnobf #niebieskiepaski wołam też @Arkatch, żeby zobaczył tego cucka xD
źródło: comment_BvNNItHE6nYmFXv01gslj2dXVX4yYnnr.jpg
  • 35
@beagl: To jest jedna z rzeczy, które kobiety potrafią robić perfekcyjnie. Manipulowanie mężczyzną. Wykorzystanie tzipy jako karty przetargowej to genialne zagranie z ich strony. Można to spokojnie porównać do dawania jedzenia komuś głodnemu, ale tylko wtedy jeżeli zrobi coś dla ciebie, albo dostanie jedzenie jeżeli będzie robił to co chcesz.

Samiec zdominowany przez kobietę to bardzo słaba jednostka.
ale wiecie ze czasami sie robi fajne rzeczy dla drugiej strony. Ot tak po prostu, bo to mile i buduje relacje.


@Lacing: BLEGHBLGHBHG MOST UNORTHODOX!
Loszki sa do ruchania tylko i trzeba trzymac krotko najlepiej na łańcuchu w kuchni huehuehue

Czego ty oczekujesz od stulejek?
byles kiedykolwiek w związku? W związku robi sie rzeczy dla drugiej osoby, zeby pokazać swoja troskę i zrobić drugiej osobie przyjemność


@elokompaniero: Jak będziesz dorosła to zrozumiesz na czym życie polega. Życie to nie tylko motylki w brzuchu. Będziesz jak ja po 30stce to pogadamy o związkach i o wstawaniu o 4 rano bez powodu.
@Jokker a co to ma wiek do rzeczy, masz 30 lat wiec nie mozesz zrobic swojej kobiecie przyjemności? Najlepiej to jest sie rozwalić na kanapie, panna niech wszytsko sama robi, obsługuję księcia a potem wielkie zdziwienie ze sie zwiazek psuje, są rozwody i bolec na boku ;)
@beagl wszystko zależy od tego, czy chcesz to zrobić z własnej woli, czy z przymuszenia. Ja się cieszę, gdy mogę coś miłego zrobić dla mojego #niebieskipasek
W związku nie tylko słowa, ale i czyny się liczą ( ͡º ͜ʖ͡º)