Wpis z mikrobloga

@ErinFadeSonyKomsV:

Rodzinne= na plus bo rodzina spędzi więcej czasu
Na pensji= to zależy od miejsca pracy. Popatrz na to tak. Przykładowo masz w biedronce 10 osób zatrudnionych i pracują 7 dni i jest do przepracowania ileś godzin. Jak nie mieli pracowników to mieli nadgodziny. A jak teraz ukrócą do 6 dni w tygodniu to może każdy pracować normalnie po 8h. Więc to zależy od zakładu. Na pensje nie powinno mieć to
@bart_212 gownopraca, brak zawodu, nic konkretnego nie umiem. Niewielkie perspektywy. Chciałabym wyjechać na zawsze, nie tylko za pracą. Mam trochę oszczędności na pierwszy miesiąc aklimatyzacji w nowym miejscu, znalezienie pracy itp. Dziwne rzeczy się ostatnio odpierniczaja u nas i pomyślałam, że może to okazja i mogę to wykorzystać, jako impuls, który mnie pchnie w nieznane, bo trochę się obawiam, ale to chyba naturalne. Koleżanka, która studiuje w GB pisała mi, że jest
@ErinFadeSonyKomsV: odnoszenie się z własnej perspektywy do tego nie ma sensu. Bo większość z nas ma inną sytuację materialną/zawodową/rodzinną i każdy będzie miał inny wgląd na sprawę. I pisanie o tym na wykopie jest trochę bez sensu. Bo każdy będzie chciał postawić na swoim.