Wpis z mikrobloga

Witam imprezowiczów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Serdecznie Wam wszystkim dziękujemy za wspaniałą zabawę! Jeszcze żyjemy wczorajszym wydarzeniem i jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, jak wszystko się odbyło. Szkoda, że na śniadanie zaspaliśmy i nie spotkaliśmy się jeszcze z ocalałymi z wczorajszej imprezy, ale sercem byliśmy z Wami :D Ważne, że była okazja się zobaczyć, chwilę pogadać i napić na samym party, prawda?

Na imprezie nie obyło się bez problemów, bo na przykład nie przewidziałam, że pierwszy kod QR w grze RPG będzie nieczytelny w słabym świetle Warki... Na szczęście kilka osób sobie poradziło i wygranych zebraliśmy! Jeśli jesteście zainteresowani treścią zadań i innych konkursów, to mogę je później wrzucić - pytajcie o co chcecie, AMA :D
Staraliśmy się wszystko dopiąć na ostatni guzik, oczywiście nigdy się tak nie da, ale i tak żaden z czarnych scenariuszy w naszych głowach się nie sprawdził.

Na #wykopparty zapisało się 268 osób, ale na listach obecności mamy wpisanych tylko 129, więc nawet nie połowę XD Jesteśmy świadomi, że wiele osób nie zdołało się wpisać, więc zakładamy obecność 170-180 osób. Nie mamy jeszcze info, ile poszło alkoholu na nas wszystkich tego wieczoru, ale jak tylko się dowiemy, to damy Wam info ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oczywiście chciałabym podziękować naszym wspaniałym sponsorom: @MiSpot @wafelkigoralki @Sox-in-the-Box @nofluffjobs @niebezpiecznik-pl @kravjec @Browin @OCISLY @SzaloneLiczby @loza__szydercow no i oczywiście @wykop, który dostarczył rogale od samego @m__b ( ͡ ͜ʖ ͡)

Pragnę podziękować również organizatorom party, którzy odwalili kawał dobrej roboty: @Jormungand i @wielka_glowwa, ale bardzo cenna była też praca naszych pomocników: Kasi, @bluck, @NieNajgorzej i @Apollo_Vermouth! Ale na co by się zdała organizacja, gdyby nie było uczestników?


Nie mogę się nacieszyć wszystkimi miłymi słowami, które usłyszałam od uczestników na temat organizacji wykopparty, jesteśmy Wam za nie bardzo wdzięczni! Jeszcze bardziej nas motywujecie do organizowania tych imprez w przyszłości.
A skoro już mówimy o party w przyszłości, to dobrze będzie przypomnieć o kolejnym już zaplanowanym #wykopparty - widzimy się 27.01.2018 na V Krakowskim Wykopparty! Razem z organizatorami @DOgi @MasterSoundBlaster i @Wruszbita_Maciej serdecznie zapraszamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na koniec jeszcze organizacyjnie dodam, że dzisiaj wybieramy się do Warki w sprawie zagubionych przedmiotów, więc proszę się do mnie zgłaszać, jeśli coś zgubiliście - będziemy pytać i szukać ;>


Do następnego!

#wroclawskiewykopparty #krakowskiewykopparty
źródło: comment_qnfJtQ2w3wdRInnEvGrjomMwIiHESxZJ.jpg
  • 25