Wpis z mikrobloga

Proszę państwa oto lista prawie 100 osób, które nie powinny mieć prawa do wykopywania znalezisk, bo są podatni na manipulacje i teorie spiskowe:
https://www.wykop.pl/link/4044449/cia-agent-powiedzial-na-lozu-smierci-ze-zabil-boba-marleya-ang/#
Znalezisko o tym, że niby agent CIA na łożu śmierci przyznał do zabójstwa Boga Marleya za pomocą gwoździa z komórkami rakowymi XD
Po pierwsze medyczna bzdura roku, jakaś ewolucja miejskiej legendy o igłach z HIVem rozrzucanych po chodnikach. Zarażenie rakiem poprzez skaleczenie xDDDD
Po drugie typowy foliarski motyw, że jakiś agent, ważny koleś wyznaje coś na łożu śmierci.
Po trzecie źródło to foliarski portal, który słynie z fake newsów.

Ale nieeeee, to musi być prawda bo jest szokująceeeeeee.

I wiecie co mnie najbardziej śmieszy? Że duża część osób to aktywni w tagu 4konserwy, także weź tu z takimi rozmawiaj o polityce :|

#manipulacja #teoriespiskowe #wykop #neuropa #justwykopthings #pseudonauka
Pobierz Reepo - Proszę państwa oto lista prawie 100 osób, które nie powinny mieć prawa do wyk...
źródło: comment_llT1AVA540lQnWNCWhCwV5R2Jnm8VSwh.jpg
  • 11
@Reepo: To jedna z legend. Bob kochał grac w piłke więc CIA wpadło na pomysł, ze przed jednym z meczów włożą mu do korków gwozdzia nasączonego trucizną, Marley nabił na niego palec i przez to zmarł. Bardzo mozliwe, ze jeden ze sprawcow sie przyznał
@Reepo ja tam obserwuję tylko mało popularne tagi, więc mam maksymalnie 10 a zwykle mniej powiadomień i jestem w stanie je przejrzeć
@Reepo: Ja osobiście polecam zaglądać na stronę dla beki. Rzadko się widzi takie stężenie idiotycznych artykułów. Wśród nich:

-Pigs Fed GMO Corn All Become Sterile Says Farmer

-I Was In The Illuminati I’m Going To Tell You Everything, Shocking Expose

-Texas Church Shooter Was Antifa Member Who Vowed To Start Civil War

-John Kerry: Israel and Saudi Arabia Were ‘Desperate’ For WW3 With Iran

-Democrat #!$%@? Defecates In Front Of Students
Pobierz FaraonMumia - @Reepo: Ja osobiście polecam zaglądać na stronę dla beki. Rzadko się wi...
źródło: comment_yZBJQOAUUBIQHVsvHtZFHiwivmP6bDle.jpg