•  

  Ale mnie wkurwia, że nie ma sensownej alternatywy dla MacBooków. Chciałbym sobie przejść na Windowsa, ale jak patrzę na ofertę innych firm, to po prostu mnie zatyka.

  Zero kurwa konkurencji, a jakieś inne zjebane aluminiowe XPS-y, ZenBooki czy Surface'y, to przepłacona chujnia w porównaniu ze sprzętem Apple. Albo ściera się aluminium, albo puchnie bateria, albo piszczą cewki, albo trzeba dokupić klawiaturę za 600 zł xD. I najlepsze, że w moim MacBooku Air z 2013 roku mam taką samą konfigurację, jak w zjebanym Surface, który teraz kosztuje 5900 xD. Nie ma to jak kupić jakiegoś chujowego XPS-a, który po pół roku straci 70% wartości xD.

  #apple #komputery

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Sytułacja dziś ze sklepu. Stoję w kolejce widzę gościa z 2 piwami Calsberga facet pyta się mnie czy wpuszcze go bo mu się spieszy mówię jasne dawaj. Babka na kasie skanuje towar i mowi ze 4 pak jest za 9.99zl a teraz zaplaci 7 zeta ( ͡º ͜ʖ͡º) facet mowi zatem ok pojdę po 4 pak wraca po 30 sekundach babka skanuje i mowi drugi raz ze 2 opakowanie 4 paka jest za 1 grosz ( ͡º ͜ʖ͡º) facet zmieszany patrzy na mnie mówię idz Pan poczekam wraca z drugim 4 pakiem placi 10 zeta i mowi... Mialem isc po jedno piwo a wroce z 8 żona mnie zajebie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  Patrzę na moją żonę stojącą w kolejce a ona no idz idz już też ( ͡º ͜ʖ͡º)

  #truestory #heheszki #gownowpis #niewiemjaktootagowac
  pokaż całość

  odpowiedzi (22)

 • avatar

  Dziś 60 urodziny Garego Oldmana, każdy plusuje, eveeeeryone #film

  GIF

  odpowiedzi (7)

 • odpowiedzi (7)