Wpis z mikrobloga

#bekazkatoli którzy głoszą wyższość chrześcijańskiej moralności nad muzułmańską. Obie są jednakowo #!$%@? bo za podstawę aksjomatyczną przyjmują zapiski beduińskich opowieści z przed tysięcy lat. To, że chwilowo to chrześcijanie są religią "pokoju" wynika tylko z faktu, że wydymaliśmy cały arabski świat w pięknym kolonialnym stylu i to nie my musimy mieszkać w slumsach. Od podoju przez Napoleona cywilizacja chrześcijańska robi z ich rodzinnymi ziemiami co jej się podoba, wypompowaliśmy im ropę płacąc grosze, destabilizowaliśmy rządy dla zysków czy w imię walki z komunizmem, a teraz wielkie zdziwko, że się z lekka zdenerwowali?

Gdybyśmy traktowali ich uczciwe nie było by podatnego gruntu dla religijnych wololololo. Gdybyśmy zaś byli na ich miejscu to tag #4konserwy byłby tajną chrześcijańska bojówką, a tag #neuropa by nie istniał, bo wymordowaliby nas już dawno temu.

#polityka #islam #niepopularnaopinia
  • 12
@sage_Slav: Wystarczy wmówić ludziom, że to wojna religijna. Myślisz, że araba mieszkającego od 30 lat w namiocie bo w jego rodzinnym domu mieszkają żydzi interesuje kontekst polityczny? Usłyszy w meczecie, że to wina chrześcijan z USA i masz wysadzających się debili.
@sage_Slav: Żadnej propagandy nie robię, a jedynie komentuje rzeczywistość. Wiem, że kolonializm nie ma nic wspólnego z chrześcijaństwem, ale nie wie o tym czarna masa beduinów z pustyni. Tak samo wiem, że nie każdy wyznawca islamu jest zły, ale nie wie o tym chyba większość polaków.
@lakukaracza_: zadziwiające. Nie uogólniasz żadnej nacji tylko Polaków :) Musisz nas naprawde nienawidzieć :) Ja znam paru muzułmanów i muzułmanek, a mimo to i tak byłem przeciwny ściąganiu tu tych biednych ludzi. Ani my im pomóc za barodz nie możemy, a tylko minusowy wkład w genotyp narodu wnoszą. Bezsensu. Ale cóż dla lewaków jest to jakiś plac zbawienia wszystkich muzułmanów poprzez pakowanie ich w jeszcze wieksze gówno.
@lakukaracza_: wiec tam gdzie sie mieszka można uogólniać? Mistrzowska logika. Wyprowadź się troche do Niemiec i tam uogólniaj - powiem Ci ze lepszy standard, na Polaków nie będziesz musiał patrzeć. No i najważniejsze - będziesz mógł wychować swoje dziecko w niemieckiej kulturze i języku. Czy Polak moze osiągnąć coś większego?
@sage_Slav: Chyba na siłę chcesz się kłócić.

70 proc. Polaków opowiada się przeciwko przyjmowaniu w Polsce uchodźców z krajów muzułmańskich; 45 proc. jest temu zdecydowanie przeciwnych. 5 proc. nie ma w tej kwestii zdania. Za przyjmowaniem jest 25 proc., z czego większość stanowią umiarkowani zwolennicy – wynika z sondażu CBOS.


Więc większość Polaków boi się zamachów islamistycznych.

Każda dyskusja jest na jakimś poziomie uogólniona bo by zamieniła się w rozprawę doktorską.