Wpis z mikrobloga

Swoją drogą przy drugiej bramce Matuszek blokuje Buchalika w dojściu do piłki. Ale tutaj VAR-u nie ma, gramy dalej chłopaki...


@4lord: Wyobraź sobie co by wygadywał dzisiejszy komentator jakby tak Wisła tak strzeliła. - chciałbym zobaczyć jeszcze raz tą sytuację bo bramkarz był blokowany - na 100%. Nawet nie było tematu odnośnie tej sytuacji dziś
@borikossss: @SpiderFYM: @4lord: @naavalu: @zielonymariuszek: Tak jak pisze Spider - z obydwu decyzji by się sędzie wybronił, chociaż ja bym był bardziej za tym, że karny był... powiększenie obrysu ciała, może nawet intencjonalność (musiałbym zobaczyć jeszcze raz ale wydawało mi się, że był ruch ręką w stronę piłki), więc nie ma co w tej sytuacji płakać. Gol z rożnego to nawet nie zauważyłem tego o czym piszecie,
@borikossss: 50/50. Ręka owszem, ale mocny strzał i odległość nie tak duża. Mógł być karny, nie musiał. Moim zdaniem.

Druga sprawa, że już drugi raz to się Arsenicowi przytrafia i powinien pracować nad nawykiem chowania rąk. Przecież to obrońca. Może w takich sytuacyjnych, szybkich strzałach dostać w rękę znowu ale gdy wystartuje z rękami za plecami to sędzia powinien mieć przesłanki, że była nastrzelona.