Wpis z mikrobloga

Mirki, co tu się odjaniepawla to ja nawet nie wiem.

Radny PiS zasiadający w Radzie Miasta Puławy po pijaku prowadził samochód i wpadł do rowu. 1,6 promila. Wina oczywista. Ale to co się dzieje w komentarzach woła o pomstę do nieba...

A nie pomyśleliście przypadkiem, że może ktoś wsypał mu coś do szklanki z wodą czy z colą, co zmieniło zachowanie Artura? Pomyślał ktoś o tym? Pił tak jak wszyscy pili, nie miał zamiaru jechać samochodem, tak jak inni nie mieli takiego zamiaru. Mimo wszystko zrobił to, bo mógł być wbrew jego woli pod wpływem innych środków, które w reakcji z alkoholem spowodowały, że wsiadł do samochodu i pojechał tam gdzie nie miał w ogóle zamiaru jechać. To tłumaczyłoby jego irracjonalne zachowanie. Mówcie sobie co niektórzy co chcecie, a ja myślę, że tak mogło być. Artur ma niezaprzeczalne sukcesy, jest młody, ambitny, był na początku kariery samorządowej i politycznej, to ma i wrogów. Mam nadzieję, że uda się to wszystko wyjaśnić i uporządkować, a Artur wróci na łono samorządu, polityki i pracy społecznej, którą żył 24 godziny na dobę.


To tylko jeden z nich...

Na załączonym zdjęciu widać słowa wsparcia i zrozumienia. #!$%@?ąc od tego, że dla mnie jest to nie do zrozumienia jak można po pijaku prowadzić, ci sami ludzie chcieli stawiać pod murem mężczyznę, który mając tyle samo promili we krwi potrącił matkę z dzieckiem, co skończyło się amputacją nogi dwuletniej dziewczynki. Dostrzegacie hipokryzję?
Pijany radny - spoko zdarza się
Pijany przypadkowy facet - pod ścianę i kula w łeb
Ok, ten drugi skrzywdził niewinną osobę, ale ciekawe czy gdyby Pan Radny nie wpadł do rowu nie skończyłoby się podobnie... Brak litości dla pijanych kierowców, to moje hasło, dobre nie? ;)

Szkoda strzępić ryja.
Linki do artykułów:
1
2
3

#polityka #pis #4konserwy #bekazpisu #bekazprawakow #polska #pulawy #pijany #kierowcy

Pobierz AnonimowyAntoni - Mirki, co tu się odjaniepawla to ja nawet nie wiem.

Radny PiS za...
źródło: comment_6JDzUrIXQp08Rt0NQNkHo9INY7wG0YZ7.jpg
  • 1