Wpis z mikrobloga

W jakiej sieci najlepiej brać abo dla firmy (bez telefonów). Zależy na dobrym zasięgu i dobrym jakościowo internecie mobilnym. Teren dolnego śląska jeśli to ma jakieś znaczenie. Aktualnie jestem w play i trochę mnie denerwuje ich zamulony net i brak zasięgu między miastami.

Miałem umowę na 12 miesięcy za 99 zł netto (3 numery, wszystko nielimitowane + karta sim i 100GB mułNET)

#play #orange #plus #tmobile
  • 6
@76048470876521966295577666560516548 nie wiem ile internetu potrzebujesz ale ja jestem teraz w virgin na abonament i mi pasuje mam 8 GB internetu wszędzie zasięg a ten abonament jest taki że może zerwać kiedy chcesz chyba z miesięcznym wypowiedzeniem jak masz 3 numery to płacisz za jeden abonament normalnie a kolejne numery połowę taniej. Są też pakiety gdzie jest więcej internetu. Zerknij na stronę virgin może akurat znajdziesz coś dla siebie
@76048470876521966295577666560516548: Jaka ilość GB Cię interesuje? Dodatkowo napisz nam, czy chcesz również w swojej ofercie posiadać pakiet rozmów oraz SMS-ów. Za kwotę abonamentu w wysokości 69 zł otrzymasz 100 GB. Zerknij na naszą stronę: http://www.plus.pl/dla-firm/internet-lte Następnie w sprawie oferty, prosimy Cię o kontakt poprzez adres: specjalista_plus@plus.pl, postaramy się dobrać warunki umowy, które spełnią Twoje oczekiwania :)
W tej sytuacji najlepszą ofertą będzie Plush Abo na 24 miesiące za 25 zł. W tej ofercie otrzymasz nielimitowane rozmowy na komórki i stacjonarne, SMS-y, MMS-y i 15GB Internetu oraz pakiet Social free. Dodatkowo, jeśli masz 3 numery możesz skorzystać z promocji Duet w Plush ABO dzięki której otrzymasz rabat 4,99 zł na każdy numer. Duet aktywuje się sam, jeśli numery będą na jeden PESEL/NIP oraz w jeden cenie, czyli 25 zł.