Wpis z mikrobloga

Mirki, rozważam zakup niedrogiej (do 400zł chciałbym się wyrobić z akcesoriami) kamerki sportowej. Nie interesuje mnie rozdziałka wyższa niż 1080p 60fps (może być jako dodatek, interesuje mnie aby 60fps). Widzę, że na Amazonie można dostać #xiaomi Yi 2K za 60 eur, w tej samej cenie jest zwykła Yi z Chin. Czy znajdę coś lepszego w tym przedziale? Będzie mi służyć do sporadycznego nagrywania wspomnień z wyjazdu gdzieś z kija.
#kamerasportowa #kamera #chinskiecuda
Pobierz XpedobearX - Mirki, rozważam zakup niedrogiej (do 400zł chciałbym się wyrobić z akces...
źródło: comment_oYQ8hKHVgO1JiEEwh1EZWPcT7Fb3Bfwu.jpg
  • 20
@XpedobearX Ja mam 90, raz że nie lubię rybiego oka (170 to dużo) a dwa że kręcę nią głównie dzieciaki. Stabilizację Firefly ma chyba najlepszą obecnie na rynku, a jeszcze ją poprawiają - zobacz na YT Firefly gyro 2.0. No i mówisz, że max full HD ale warto mieć 4k w zapasie.
@XpedobearX: jest jeszcze kilka kwiatków w promocji np. gitup f1, m20 sjcamu (to co git2 tylko inny brand i kształ)
HK FF 8s bardzo często polecam. uważam, że jeżeli jesteś skupiony na 1080p to lepiej ci iść w dobry sensor (np. z większym Mpx) niż w rozdzielczość