Od początku FIFY 18 gram każdą kwalifikację do LW. Jeszcze nigdy nie zakwalifikowąłem się do LW, gram gram... finał! Przeciwnik cały skłąd Lazio + Higuaijnain, może dam radę, mam 15 Icon, IF Lewego, IF Vidal-a, POTM Mane - dzisiaj wygram - czuję moc... 80 minuta - 2:0 dla mnie... - no nie możliwe zaraz wygram te #!$%@? kwalifikacje 1 raz! Zrobię zdjęcie i dam na mirko! O nie! telefon roładowany... może dam pauzę i podłączę łądowarkę... 80 minuta na pewno wygram, przeciwnik musiałby strzelić 3 gole... dobra #!$%@?, wygram bez zdjęcia - to jest ważniejsze, jescze mnie #!$%@? za nieaktywnośc jakiś bug oszukańczy... wybijam piłę Yashinem i piłka zamiast powietrzem - wędruje prosto pod nogi napastnika!!! #!$%@?!!! CO JEST!!! Na 100% nacisnałem O a nie X!!!! Moi obrońcy nagle ugrzęźli w piasku, nie mogą wystartować, podaję do Maldiniego, a piłka obbija się od jego nogi i trafia pod nogi przeciwnika - 2:2!!! #!$%@? - NIE WIERZĘ! OSZUKALI MNIE! Doliczony czas atakuje przeciwnik - podanie - piłka przechodzi między nóżkami Maldiniego i trafia do Naingolana - ten od niechcenia uderza spodem buta a piła między nóżkami Yashina wpada do siaty... #!$%@?łem się. Oszuści! PAUZA!
#fifa #fifa18 #fut #fixfifa #ea
  • 30
@efeeem: W tym przypadku musi być to robione przez obniżanie/podkręcanie ratingów graczy lub całych drużyn. Może losowo, może jakieś zależności od wyników, statystyk, może zgodnie z sinusoidą... to na pewno występuje - być może lepsi gracze tego aż tak nie odczuwają - ja czuję że mnie dyma "pech" stworzony przez EA. (czasami daje mi też podymać) Czasami się czuje że zawodnicy latają, każde podani z dupy dochodzi, strzały oddane na pałę
@dedyk: Dlatego ja już nigdy się nie podniecam nawet prowadząc 2:0 w 80 min, rozgrywam spokojną klepę nie pozwalając rywalowi dojść do piłki a jak mam wykonać niebezpieczne podanie to wycofuję do tyłu i bez większych problemów kończę mecz z tym samym wynikiem jaki był w minucie 80, no i też dzięki temu nie doznaję aż takich wylewów.
@oiomek dzieki, znam, ja generalnie nie potrzebuje tej kwalifikacji bo i tak nie miałbym czasu na 40 meczy, bardziej chodzi o przekroczenie poziomu, zdobycie :p
@dedyk: to zagraj dziś po 20 po nagrodach za LW mysle, że się uda :) kwalifikacje dla mnie są zawsze o wiele trudniejsze niż samo Fut champions - w LW gold 3 czy 2 na luzie a kwalifikacje przez 2 edycję wygrałem może 3 razy w czwartek właśnie xD a próbowałem wielokrotnie. Nigdy nie zagrałem 40 spotkań bo i nie ma po co xD
@dedyk: wczoraj z nudów zagrałem kwalifikacje do LW. Pierwszy mecz grałem z gościem o nicku klocuch15 xD wygrałem 9-0 (serio, nie zrobił rage quita), drugi mecz bodajże 4-1. Finał 6-0
@prodigi w SB przestałem grać wygrywam 4:3 sędzia dolicza 2 minuty wyprowadzam akcję z swojego pola karnego pod bramkę przeciwnika strzał niecelny komputer wybija piłkę jak mu odbieram znów akcja pod pole karne strzał obroniony komputer zaczyna akcje krótkim wyrzutem atak pozycyjny strzelają bramkę. Wszystko to działo się w doliczonych 2 minutach gdzie to trwało naprawdę realne dwie minuty
@LinQ: w sb to jest patologia, jak nie wygrywam 2 bramkami to czuje sie niepewnie bo bot odwala taki hero play od 75 min że masakra. Obroncy nogi z gliny bot strzal z poza pola, wpada, byle wybicie wpada im pod nogi...
@dedyk: Ziomeczek, może po prostu jestes słaby? Bo jednak grasz wszystkie eliminacje, taki sklad ikon, 80minuta i wygrywając 2-0 w finale nadal Cie nie ma w LW no to...