Wpis z mikrobloga

Co to się dzieje wąski? Palenie rzuciłem jakieś 2 lata temu, ale ostatnio naszła mnie ochota na ponowne spróbowanie smakowego tytoniu, który kiedyś paliłem. Szukałem Casablanki wiśniowo-waniliowej, o takiej. Idę do kiosku, a tu pani mi mówi, że wycofana i zakaz jest sprzedawania aromatyzowanych tytoniów. I rzeczywiście, gdzie nie byłem, to ani Casablanki, ani Macbarenów, nic.
Prawda to, serio nie ma możliwości kupienia już smakowych tytoniów do papierosów?
#wykopsmokersclub #papierosy #casablanca #tyton #warszawa jeśli ktoś zna miejsce, gdzie spod lady można dostać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz advert - Co to się dzieje wąski? Palenie rzuciłem jakieś 2 lata temu, ale ostatnio na...
źródło: comment_SDSIOePrs3GCBuFw7DZKF3t9AtR9e8iL.jpg
  • 8
@nabavzbjl: nie no, zrozumiałem, że to nie to samo, ale zaciekawiło mnie, czy to na takiej samej zasadzie działa, że się polewa tym płynem. co by było w sumie spoko, bo zawsze moim problemem był wysychający tytoń.
@advert: są takie jednorazowe aromaty macbarena w postaci takiej buteleczki? Jak kropelka, kupiłem raz- wiśniowy to wiśnie było czuć tylko na początku i strasznie #!$%@? smakowało, lepiej wychodzi aromat w spryskiwaczu (wygląda tak jakby mgiełka do włosów) od firmy Lion? Jedna butelka tego kosztuje 10 zł, a starcza chyba na 1kg, psikasz tym dowolną ilość na tytoń, tylko jeśli chcesz żeby dobrze smakowało to musisz to dobrze rozprowadzić, wymieszać
@advert: a weź, specjalnie ostatnio szukałam aromatyzowanych papierosów, w końcu mi się udało trafić różowe Black Devile i okazało się, że tylko kolor im pozostał ( ͡° ʖ̯ ͡°) taktyk jak coś znajdziesz